OTAZNIKY hotnews

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

JOHN NA VYSOČINĚ: Policie našla peníze na benzin do passatů

john_radek-ministr_vnitra_iko_001Dvanáct milionů korun na benzin do superrychlých passatů prý našel v rezervách ministr vnitra Radek John, na dálnice chce nasadit i luxusní limuzíny audi, kterými jezdili policejní šéfové. Šéf resortu vnitra to řekl v pátek během své návštěvy na Vysočině. POSLECHNĚTE SI EXKLUZIVNÍ ROZHOVORY S MINISTREM VNITRA RADKEM JOHNEM A POLICEJNÍM PREZIDENTEM PETREM LESSYM,  KTERÉ POSKYTLI HITRÁDIU VYSOČINA!

Číst dál...

FOTO: Nehoda dvou kamionů komplikovala provoz na dálnici

nehoda_kamiony_104km_07032011_3V pondělí krátce po sedmé hodině ranní přijalo Krajské operační a informační středisko Hasičského záchranného sboru kraje Vysočina hlášení o střetu dvou kamionů na 104. km dálnice D1 ve směru na Brno. K nehodě vyjela jednotka profesionálních hasičů ze stanice Humpolec.

Číst dál...

VESNICE ROKU: Odstartovalo další kolo této soutěže

vesniceMinisterstvo pro místní rozvoj společně s partnery vyhlásilo už 17. ročník soutěže Vesnice roku. Cílem soutěže Vesnice roku je snaha povzbudit obyvatele venkova k aktivní účasti na rozvoji svého domova, zveřejnit rozmanitost a pestrost uskutečňování programů obnovy vesnic a upozornit širokou veřejnost na význam venkova.

Číst dál...

Začalo veřejné hlasování v krajské anketě Skutek roku

krajsky_uradLetošní druhý ročník soutěžní ankety Skutek roku se dnešním dnem přehoupl do své aktivní části hlasování.  Veřejnost může vyjádřit uznání aktivní dobrovolné činnosti jednotlivců. O vítězích kategorie právnické osoby rozhodne o něco později odborná porota. Kraj hledá výrazné osobnosti v pěti soutěžních kategoriích: oblast sociálně-zdravotní; kultura a umění; životní prostředí; volný čas dětí a mládeže; poradenství, osvěta a vzdělávání.

Číst dál...

Střední školy bez žáků nepřežijí. Při optimalizaci dostanou šanci

studentiZměny na středních školách jsou především s ohledem na demografický vývoj nevyhnutelné. Nic na tom podle krajského předsedy Jiřího Blažka nezmění ani stovky podpisů na peticích, které v posledních dnech ve velkém podepisují učitelé a studenti po celé Vysočině. Rušení nebo slučování středních škol se týká nejen víceletých gymnázií, ale i škol napříč celým oborovým spektrem.

Číst dál...

REKLAMA