OTAZNIKY hotnews

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

Jiří Běhounek: Lékaři kývli na dohodu, jejich rozhodnutí si vážím

jiri_behounek„Dnešní rozhodnutí členů lékařského odborového svazu kývnout na vládní návrh memoranda oceňuji a vítám. Lékaři prokázali velkou míru rozvahy a odpovědnosti vůči svým pacientům a české společnosti. Nyní je na Vládě ČR, jmenovitě na premiérovi Petru Nečasovi, aby usnesením Vlády ČR naplnili svou část memoranda. Je pochopitelné, že čím dříve budou staženy výpovědi lékařů, tím menší rozsah připravovaných útlumových kroků budeme nuceni realizovat,“ uvádí hejtman kraje Vysočina Jiří Běhounek.

Číst dál...

Při středečních nehodách se zranilo čtrnáct lidí

16.2.2011_-_Markvartice1Během prvních dvanácti hodin středečního zasahovali hasiči na Vysočině u šesti dopravních nehod. Při nehodách bylo zraněno celkem čtrnáct osob. Nejvíce se bouralo na Třebíčsku (3 nehody) a Žďársku (2 nehody). U jedné nehody zasahovali hasiči také na Jihlavsku. Havlíčkobrodsko a Pelhřimovsko se obešlo bez dopravních nehod.

Číst dál...

VIDEO: Můžeme čekat už jen dva dny, říká hejtman Jiří Běhounek

jiri_behounek„Jsem informován o předloženém návrhu dohody mezi ministerstvem zdravotnictví a Lékařským odborovým klubem. Chtěl bych věřit, že je to poslední krok k ukončení období nejistoty, ve kterém jsou udržováni všichni, kterých se týká krajské zdravotnictví - pacienti, krajská samospráva i vedení a zaměstnanci nemocnic,“ uvedl v úterý na tiskové konferenci hejtman kraje Vysočina Jiří Běhounek. PŘINÁŠÍME VÁM ZÁZNAM Z ÚTERNÍ TISKOVÉ KONFERENCE KRAJE VYSOČINA!

Číst dál...

Rok 2011 byl vyhlášen Mezinárodním rokem lesů

IMG_4148Valné shromáždění OSN vyhlásilo rok 2011 jako Mezinárodní rok lesů a vyzvalo vlády, složky OSN, nevládní organizace, soukromý sektor a další zainteresované, aby společně zvýšili povědomí o tom, jak důležité je hospodaření trvale udržitelným způsobem ve všech typech lesů tak, aby tyto lesy byly přínosem pro současné i budoucí generace.

Číst dál...

Pátek byl Evropský den tísňové linky 112

hasici_kopisV pátek 11. února jsme si již počtvrté připomenuli Evropský den tísňové linky 112. Prostřednictvím tohoto jednotného evropského čísla tísňového volání se mohou lidé v nouzi dovolat pomoci záchranářů, a to ve všech státech Evropské unie. V České republice obsluhují tuto linku Hasičské záchranné sbory krajů.

Číst dál...

REKLAMA