OTAZNIKY hotnews

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

SČÍTÁNÍ LIDU 2011: Přinášíme detailní informace, které byste rozhodně měli vědět o sčítání lidu

scitani_liduSčítání lidu, domů a bytů se v České republice uskuteční na jaře 2011. Rozhodným okamžikem, ke kterému sčítání proběhne, bude půlnoc z 25. na 26. března 2011. My jsme pro vás připravili kompletní přehled všech informací o letošním sčítání lidu - jak bude probíhat krok za krokem, na co si dát pozor a veškeré důležité termíny. VÍCE INFORMACÍ NALEZNETE VE SPECIÁLU SČÍTÁNÍ LIDU 2011!

Číst dál...

VIDEO: Jihlava si připomněla oběti holocaustu

2011-01-27_holokaust_122Vedení města Jihlavy se poklonilo obětem holocaustu. Primátor Jaroslav Vymazal v doprovodu náměstků Rudolfa Chloupka, Františka Zelníčka a Josefa Kodeta položil květinu k pamětní desce studentů a pedagogů jihlavského gymnázia zavražděných nacisty v době okupace v letech 1939 – 1945.

Číst dál...

Kriminalisté odhalili případ nelegálního dovozu cigaret

cigaretyKriminalisté z odboru hospodářské kriminality Krajského ředitelství policie kraje Vysočina zahájili v uplynulých dnech trestní stíhání čtyř osob pro trestné činy zkrácení daně, poplatku a podobné povinné platby a poškození finančních zájmů Evropských společenství, a to v souvislosti s nelegálním dovozem tabákových výrobků ze zemí mimo Evropskou unii do České republiky.

Číst dál...

REKLAMA