OTAZNIKY hotnews

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

V soutěži Českých 100 nejlepších letos získala Vysočina ocenění na dynamický růst

kraj_vysocina_logoDo rodiny úspěšných firem, institucí, ale i výrazných tvůrčích osobností se v letošním roce zařadil kraj Vysočina. V rámci prestižní soutěže Českých 100 nejlepších převzal  29. listopadu 2010 hejtman kraje Vysočina oborovou cenu za dynamický růst. Stejná cena letos připadla i DIAMU, s. p. nebo například Řízení letového provozu České republiky.

Číst dál...

Vysočinu trápily dopravní nehody

zima_silnice_04Od pondělní páté hodiny ranní do šestnácté hodiny vyjížděli policisté v našem kraji k 52 dopravním nehodám, při kterých bylo sedm osob lehce zraněno. Řidiči osobních i nákladních vozidel bourali na silnicích všech tříd a na celém území kraje. POKUD MÁTE VIDEA A FOTOGRAFIE Z DOPRAVNÍ SITUACE NA VYSOČINĚ, ZASÍLEJTE NÁM JE NA EMAIL Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.! PRVNÍ VIDEO PŘINÁŠÍME UVNITŘ ČLÁNKU!

Číst dál...

Česko zasypal sníh

zima_silnicari_02Až 25 centimetrů nového sněhu napadlo v noci na pondělí na území České republiky, nejvíce hlásí severní Morava. Podle předpovědi meteorologů má sněžení pokračovat, během pondělního dne připadne 5 až 10 dalších centimetrů.

Číst dál...

REKLAMA