OTAZNIKY hotnews

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

Bude ve Velkém Meziříčí skatepark?

skateMožná ano. Rozhodně by si to mladí skateboardisté ve městě přáli. A vedení města je nápadu nakloněno. To však nestačí. Takovou investici musí schválit zastupitelstvo města. „Skateboarding se postupem času stal jedním z oblíbených sportů mládeže všude v republice. Chtěli bychom zájemcům o tento sport vyjít vstříc, vystavět park, aby nevyužívali městské lavičky a podobně, protože i na to slýcháme od veřejnosti dost výtek,“ vysvětluje prvotní impuls pro vystavění skateparku Josef Komínek, místostarosta města.

 

Číst dál...

Koupaliště ve Velkém Meziříčí si pro letošní léto připravilo spoustu novinek

koupaliste_vmPro letošní rok město Velké Meziříčí nezvýšilo vstupné na letní koupaliště Palouky. Naopak nově zavedlo možnost hodinového vstupu i zakoupení permanentky. Nově budou i turnikety. „Nápad umístit turnikety vzešel od pana Pálky z lyžařského klubu, který nám nabídl zapůjčení jejich zařízení, které mají umístěno na Fajtově kopci pro lyžaře. Po projednání s vedením města jsme se rozhodli tento způsob vyzkoušet,“ přibližuje původ myšlenky zavedení nového systému Jaroslav Mynář, ředitel Technických služeb.

 

Číst dál...

Nadosah slavil s městem Bystřice

dod1Dne 29. května 2010 oslavovala Bystřice nad Pernštejnem výročí 430 let od povýšení na město, Den dětí a otevření nového náměstí. Oslav se zúčastnil i Nadosah, který spadá pod Oblastní charitu Žďár nad Sázavou. „Na náměstí jsme měli postavený stánek, ve kterém jsme prezentovali náš nízkoprahový klub i centrum prevence, návštěvníci si mohli zahrát stolní fotbálek, pro děti jsme měli připravené puzzle, pexeso s tématikou nízkoprahového zařízení pro děti a mládež, a za odměnu omalovánky a bonbóny,“ okomentoval vedoucí zařízení Bc. Robert Knebl.

 

Číst dál...

Kulatý stůl Vysočiny řešil energetiku

Další kulatý stůl Vysočiny se zaměřil na energetiku. Hostem diskusního setkání byla předsedkyně státního úřadu pro jadernou bezpečnost Dana Drábová. Jedním z témat byla i dostavba jaderné elektrárny v Dukovanech, které se podle Dany Drábové nevěnuje dostatečná pozornost. Její slova potvrdil i hejtman Vysočiny Jiří Běhounek, pod jehož záštitou kulaté stoly Vysočiny probíhají.

Číst dál...

REKLAMA