OTAZNIKY hotnews

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

Policisté vyjížděli za prvního půl roku k 1 980 dopravním nehodám

V průběhu prvních šesti měsíců letošního roku šetřili policisté Krajského ředitelství policie kraje Vysočina na silnicích v našem kraji celkem 1 980 dopravních nehod. Ve srovnání se stejným obdobím loňského roku se počet dopravních nehod mírně snížil -  o 22 dopravních nehod, což představuje snížení o  jedno procento.

Číst dál...

VIDEO: Aktuální zprávy 13. 7. 2018

Oloupení mladého muže dvojici pachatelů neprojde. Nejen o tom budou dnešní zprávy. Dále nabídnou předpověď počasí nebo ohlédnutí za promocemi na jihlavské vysoké škole.

Číst dál...

VIDEO: Aktuální zprávy 12. 7. 2018

Opakované bezdůvodné vytáčení tísňové linky se opilému muži vymstilo – skončil na záchytce a ještě mu hrozí obrovská pokuta. Více se dozvíte v dnešních zprávách.

Číst dál...

Proti výsledkům hodnocení písemné práce a ústní zkoušky se letos odvolalo 72 maturantů

Ve stanovené lhůtě bylo na Krajský úřad Kraje Vysočina doručeno celkem 72 žádostí o přezkum výsledků letošní jarní části maturit, a to v případě písemné práce nebo ústní zkoušky. Dosud bylo vyřízeno 63 podnětů, z toho 54 se týkalo písemné práce z českého jazyka a literatury, v osmi případech šlo o práci z anglického jazyka a v jednom případě byla žádost zamítnuta jako opožděná.

Číst dál...

REKLAMA