OTAZNIKY hotnews

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

Policisté hledají svědky srážky dvou cyklistek

Žďárští policisté vyšetřují okolnosti srážky dvou cyklistek, ke které došlo v pondělí 6. října v 17 hodin ve Žďáře nad Sázavou. Devětašedesátiletá cyklistka jela po Nábřežní ulici směrem k místní části zvané Farská humna a střetla se s další cyklistkou jedoucí v opačném směru. Po střetu upadla na komunikaci a způsobila si zranění, se kterým byla převezena do novoměstské nemocnice. Druhá cyklistka na místě zůstala do odjezdu zdravotníků, poté odjela.

Číst dál...

Dámy z Moravce vybraly pro dětské oddělení nemocnice 44 tisíc

V pátek 3. října budou v 11 hodin dámy ze Spolku holek Moravec předávat na dětském oddělení novoměstské nemocnice dárky, které pořídily z prodeje pletených náramků a uspořádání charitativní akce v Moravci. Pro oddělení koupily například DVD přehrávače, tablety, neobed neboli pelíšek pro novorozence a předčasně narozené děti, povlečení, křeslo pro maminky nebo hrací koberečky.

Číst dál...

Třiadvacetiletý řidič nehodu nepřežil

První říjnový den deset minut před jedenáctou hodinou večerní se na silnici II. třídy č. 354 mezi obcemi Rokytno a Kuklík stala tragická dopravní nehoda. Přišel při ní o život mladý muž.

Číst dál...

VIDEO: Den otevřených dveří ve společnosti ZDAR nabídl i svezení historickými vozidly

Žďárská společnost ZDAR poskytující služby v oblasti dopravy v sobotu uspořádala den otevřených dveří s bohatým kulturním programem a ukázkou historické techniky, kterou si návštěvníci mohli vyzkoušet. Pozvání přijal i ministr dopravy Antonín Prachař. Součástí akce bylo otevření další plnicí stanice CNG, provozované v areálu společnosti ZDAR společností E.ON.

Číst dál...

REKLAMA