OTAZNIKY hotnews

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

VIDEO: Šestadvacetiletá útočnice chtěla umřít. Zabila chlapce

Slzy a zděšení v očích studentů postávajících kolem školy - to byl obrázek z úterního dopoledne ve Žďáře nad Sázavou. Šestadvacetiletá útočnice z Ostravska tu na střední obchodní škole v Komenského ulici pobodala o deset let mladšího studenta. Ten zraněním podlehl. Dvě studentky a policistu zranila.

Číst dál...

Na řece Oslavě došlo k ekologické havárii. Jednalo se o taktické cvičení

K ropné havárii na řece Oslavě došlo v důsledku netěsnosti sváru na přepravním potrubí ropovodu Družba. Ropa unikla v prostoru přetnutí vodního toku mezi Velkým Meziříčím a obcí Mostiště. Na řece a v okolí se v akutním ohrožení ocitla tamější fauna a flóra. Ropné látky se dostaly do vodního toku a přiblížily se k jezu.

Číst dál...

Nemocniční park projde proměnou

Minulý týden začala v parku novoměstské nemocnice dlouho připravovaná revitalizace zeleně v celém areálu novoměstské nemocnice. „Projekt na dalších patnáct až dvacet let ošetří a zkvalitní zeleň v nemocnici, navíc dá celému areálu jednotný architektonický ráz,“ vysvětluje technický náměstek Vladimír Zelený.

Číst dál...

Několik vloupání na Žďársku má na svědomí muž z Pelhřimova. Je ve vazbě

Kriminalisté zahájili trestní stíhání devětačtyřicetiletého muže z Pelhřimova, který se v průběhu letošního roku dopustil několika vloupání do různých objektů na Žďársku. Muž se ke krádežím přiznal, v současné době je v souvislosti se soudním projednáváním jeho předchozí trestné činnosti umístěn v brněnské vazební věznici.

Číst dál...

Pro vážně zraněného motorkáře přiletěl vrtulník

V neděli před 13. hodinou vyslalo Krajské operační a informační středisko Hasičského záchranného sboru Kraje Vysočina jednotku profesionálních hasičů ze stanice Velké Meziříčí k ohlášené dopravní nehodě osobního vozidla a motocyklu na komunikaci za Velkým Meziříčím ve směru na Stráneckou Zhoř (katastr obce Svařenov). Při střetu se vážně zranil motocyklista.

Číst dál...

Policisté hledají svědky srážky dvou cyklistek

Žďárští policisté vyšetřují okolnosti srážky dvou cyklistek, ke které došlo v pondělí 6. října v 17 hodin ve Žďáře nad Sázavou. Devětašedesátiletá cyklistka jela po Nábřežní ulici směrem k místní části zvané Farská humna a střetla se s další cyklistkou jedoucí v opačném směru. Po střetu upadla na komunikaci a způsobila si zranění, se kterým byla převezena do novoměstské nemocnice. Druhá cyklistka na místě zůstala do odjezdu zdravotníků, poté odjela.

Číst dál...

Dámy z Moravce vybraly pro dětské oddělení nemocnice 44 tisíc

V pátek 3. října budou v 11 hodin dámy ze Spolku holek Moravec předávat na dětském oddělení novoměstské nemocnice dárky, které pořídily z prodeje pletených náramků a uspořádání charitativní akce v Moravci. Pro oddělení koupily například DVD přehrávače, tablety, neobed neboli pelíšek pro novorozence a předčasně narozené děti, povlečení, křeslo pro maminky nebo hrací koberečky.

Číst dál...

REKLAMA