Jarní prázdniny Zlínského kraje už doslova klepou na dveře. Prázdninový týden můžete prožít také ve zlínské zoo. Jak prozradila Romana Bujáčková z oddělení marketingu, speciální program potěší nejen děti, ale i dospělé návštěvníky. Navíc zoo prodloužila zvýhodněné zimní vstupné, až do neděle 3. března tak děti za návštěvu zaplatí 40 Kč, dospělí 80 Kč, senioři 60 Kč.

Po celý prázdninový týden, tzn. od pondělí 25. února do pátku 1. března, návštěvníci mohou na sedmi místech v areálu zoo zavítat na představení života zvířat v zimním období, chybě nebudou také zajímavosti z anatomie a biologie zvířat. „První setkání startuje v 10.30 hod. u lachtanů, poslední pak v 15.00 hod. u tučňáků, povídat se však bude také např. u vyder, žiraf a slonů,“ uvedla vedoucí marketingu Romana Bujáčková.

REKLAMA

Každý den poběží i velká pátrací hra. Děti obdrží v pokladně zoo lístek, na kterém budou uvedeny nejen termíny povídání u jednotlivých zvířat, ale především 6 záludných úkolů. A pak už bude záležet na spolupráci rodinného týmu, zda se mu podaří v šesti různých expozicích objevit správné řešení. „Za odevzdání pátračky v pavilonu Zátoka rejnoků nebo v pokladně zooshopu u hlavního vstupu do zoo každý řešitel obdrží hezký dárek. Navíc ze všech odevzdaných lístků vylosujeme 3 výherce hlavní ceny. Získají roční permanentku ZOO Zlín Family,“ dodala Romana Bujáčková.

Občerstvení zajistí restaurace Tyrol naproti zámku Lešná, Limpopo u sezónního vstupu a opětovně otevřená restaurace Neapolitáno poblíž tropické haly. „Noví nájemci zcela změnili nabídku, návštěvníci by si tak neměli nechat ujít třeba burger s vepřovým trhaným masem nebo specialitu poutine,“ upozornila Bujáčková. K dispozici bude také Chocolaterie s nabídkou skvělých pralinek a kávy, otevřeny budou i prodejny suvenýrů u hlavního a sezónního vstupu.

ZOO Zlín je otevřena každý den v roce. V únoru je areál přístupný do 16.00 hod, v březnu se otevírací doba prodlužuje až do 17 hodin.

REKLAMA