CCS: Benzin v Praze zlevnil o osm haléřů, podobně klesla i cena nafty

benzin_tankovaniV hlavním městě Praze v minulém týdnu mírně zlevnil benzin i nafta. Vyplývá to z pondělní statistiky společnosti CCS. Nejprodávanější benzin Natural 95 v Praze zlevnil o osm haléřů, prodává se tak v průměru za 35,35 koruny za litr. V celé ČR jeho cena v uplynulém týdnu v průměru klesla o dva haléře na 35,06 koruny za litr.

Číst dál...

Electron v Praze představí novinky z oboru elektrotechniky

elektroV Pražském veletržním areálu Letňany organizátoři příští týden poprvé uspořádají elektrotechnický veletrh Electron, který představí novinky z oboru elektrotechniky. Akce má nahradit tradiční veletrh Amper, který jeho pořadatelé přesunuli do Brna.

Číst dál...

CCS: Benzin v Praze zdražil o 73 haléřů, stoupla i cena nafty

benzin_tankovaniV hlavním městě Praze v minulém týdnu zdražil benzin i nafta. Vyplývá to z pondělní statistiky společnosti CCS. Nejprodávanější benzin Natural 95 v Praze zdražil o 73 haléřů, prodává se tak v průměru za 35,12 koruny za litr. V celé ČR jeho cena v uplynulém týdnu v průměru mírně stoupla o 69 haléřů na 34,74 koruny za litr.

Číst dál...

VIDEO: Do Makra za inspirací

makroSpolečnost MAKRO může díky svému velkoobchodnímu charakteru prodávat zboží za nejvýhodnější ceny v porovnání s konkurencí. Orientuje se na tři skupiny zákazníků - profesionálů: HoReCa (hotely, restaurace a catering), nezávislý maloobchod a malé až střední firmy. CO VŠECHNO MAKRO CASH AND CARRY ČR NABÍZÍ SVÝM ZÁKAZNÍKŮM SE DOZVÍTE UVNITŘ ČLÁNKU!

Číst dál...

CCS: Benzin v Praze zlevnil o jeden haléř, stejně klesla i cena nafty

benzinV hlavním městě Praze v minulém týdnu mírně zlevnil benzin i nafta. Vyplývá to z pondělní statistiky společnosti CCS. Nejprodávanější benzin Natural 95 v Praze mírně zlevnil o jeden haléř, prodává se tak v průměru za 34,39 koruny za litr. V celé ČR jeho cena v uplynulém týdnu v průměru mírně klesla o jeden haléř na 34,05 koruny za litr.

Číst dál...