CCS: Benzin v Praze zlevnil o šest haléřů, cena nafty zůstala stejná

benzin_cenyV hlavním městě Praze v minulém týdnu mírně zlevnil benzin, cena nafty se nezměnila. Vyplývá to z pondělní statistiky společnosti CCS. Nejprodávanější benzin Natural 95 v Praze zlevnil o šest haléřů, prodává se tak v průměru za 34,40 koruny za litr. V celé ČR jeho cena v uplynulém týdnu v průměru mírně klesla o osm haléřů na 34,06 koruny za litr.

Číst dál...

CCS: Benzin v Praze zlevnil o 32 haléřů, naopak cena nafty výrazně vzrostla

benzinV hlavním městě Praze v minulém týdnu zlevnil benzin, naopak cena nafty výrazně vzrostla. Vyplývá to z pondělní statistiky společnosti CCS. Nejprodávanější benzin Natural 95 v Praze zlevnil o 32 haléřů, prodává se tak v průměru za 34,53 koruny za litr. V celé ČR jeho cena v uplynulém týdnu v průměru vzrostla o 21 haléřů na 34,20 koruny za litr, což je nejvyšší úroveň v historii.

Číst dál...

ČSÚ: V Praze nejvíce zdražily brambory, levnější jsou rajčata

potraviny_obchod_nakupovaniObchodníci v Praze nejvíce zvýšili ceny brambor, naopak levnější jsou rajčata. Vyplývá to z údajů Českého statistického úřadu (ČSÚ), které zveřejnil v pátek. V hlavním městě mezi 8. únorem a 8. březnem 2011 zdražilo 13 z 26 sledovaných potravin, 11 jich naopak zlevnilo. Cena bílého jogurtu a kmínového chleba se nezměnila.

Číst dál...

CCS: Benzin v Praze zdražil o korunu a 18 haléřů, výrazně vzrostla i cena nafty

benzin_cenyV hlavním městě Praze v minulém týdnu výrazně vzrostly ceny benzinu i nafty. Vyplývá to z pondělní statistiky společnosti CCS. Nejprodávanější benzin Natural 95 v Praze zdražil o korunu a 18 haléřů, prodává se tak v průměru za 34,85 koruny za litr. V celé ČR jeho cena v uplynulém týdnu v průměru vzrostla o 64 haléřů na 33,99 koruny za litr, což je nejvyšší úroveň v historii.

Číst dál...