CCS: Benzin v Praze zlevnil o 12 haléřů, cena nafty také klesla

benzin_tankovaniV hlavním městě Praze v minulém týdnu klesly ceny benzinu i nafty. Vyplývá to z pondělní statistiky společnosti CCS. Nejprodávanější benzin Natural 95 v Praze zlevnil o 12 haléřů, prodává se tak v průměru za 35,30 koruny za litr. V celé ČR jeho cena v uplynulém týdnu klesla o devět haléřů na 34,86 koruny za litr.

Číst dál...

CCS: Benzin i nafta v Praze zdražily shodně o 23 haléřů

benzin_cenyV hlavním městě Praze v minulém týdnu vzrostly ceny benzinu i nafty. Vyplývá to z pondělní statistiky společnosti CCS. Nejprodávanější benzin Natural 95 v Praze zdražil o 23 haléřů, prodává se tak v průměru za 35,42 koruny za litr. V celé ČR jeho cena v uplynulém týdnu vzrostla v průměru o 10 haléřů na 34,95 Kč.

Číst dál...

CCS: Benzin v Praze zlevnil o 11 haléřů, cena nafty také klesla

benzinV hlavním městě Praze v minulém týdnu klesly ceny benzinu i nafty. Vyplývá to z pondělní statistiky společnosti CCS. Nejprodávanější benzin Natural 95 v Praze zlevnil o 11 haléřů, prodává se tak v průměru za 35,19 koruny za litr. V celé ČR jeho cena v uplynulém týdnu klesla o 19 haléřů na 34,85 koruny za litr.

Číst dál...

CCS: Pohonné hmoty mírně zlevnily, čeká se další pokles cen

benzin_tankovaniCeny pohonných hmot u tuzemských čerpacích stanic v uplynulém týdnu mírně klesly, benzin Natural 95 zlevnil v průměru o osm haléřů na 35,04 Kč, nafta o 14 haléřů na 34,17 Kč, v pondělí o tom informovala společnost CCS. Podle Petra Čermáka, analytika společnosti Colosseum, by měly ceny dále klesat.

Číst dál...