OTAZNIKY hotnews

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

Zdeněk Tulis: Na podzim jsme zvedli vhozenou rukavici

fc vysocina logoFotbalová Vysočina se v létě po šesti letech snažení konečně vrátila mezi elitu. Do Gambrinus ligy vtrhla s velkým nováčkovským nadšením a elánem, ofenzivním fotbalem bavila diváky a uspokojovala odborníky, zaujala talentovanými odchovanci i výkony veteránů, několikrát vyprodala domácí stadión a především dokázala sbírat body.

Číst dál...

Fotbalisty čeká velice náročná příprava

fotbal ikonaFotbalisté FC Vysočina vychutnávají zaslouženou dovolenou a pohodu v rodinném kruhu. Když jim před odchodem na dovolenou trenér Komňacký zdůraznil, aby hlavně odpočívali, tak velmi dobře věděl, co říká. Hráči totiž potřebují zregenerovat po náročné sezóně a zároveň potřebují nabrat síly na velice náročné lednové týdny. Zimní příprava jihlavského týmu bude krátká, ovšem hodně intenzivní a nahuštěná.

Číst dál...

Komňacký: S fanoušky se chceme loučit dobrým výkonem

fc vysocinaGambrinus liga se již uložila k zimnímu spánku, ovšem fotbalisté FC Vysočina si na vytouženou dovolenou ještě musí počkat. Ve čtvrtek 29. listopadu je totiž od 17 hodin čeká vstup do osmifinále Poháru České pošty. Do Jihlavy po více než měsíci znovu zavítá Sparta Praha a před jihlavským týmem tak je atraktivní výzva – porazit poprvé v klubové historii Spartu a co nejlépe se rozloučit s podzimní sezónou, s veleúspěšným rokem 2012 a především pak se svými skvělými fanoušky!

Číst dál...

Jak dopadne duel sousedů v tabulce?

fc vysocina logoJihlavský tým míří na horkou fotbalovou půdu, neboť FC Vysočina se v sobotu představí před bouřlivými fanoušky 1.FC Slovácko. Půjde o souboj dvou sousedů v tabulce, kteří si po třinácti odehraných kolech připsali shodně 16 bodů a jejichž hlavním cílem je záchrana v soutěži. Slovácko v tomto ročníku už třikrát prohrálo na domácí půdě, tudíž proti Jihlavě jednoznačně půjde za vítězstvím.

Číst dál...

Jak se Vysočina vyrovná se ztrátami?

fc vysocinaFotbalisté už v pátek 26. října vstoupí do 12. kola Gambrinus ligy. Na stadión Dukly Praha, který je Jihlavě velmi dobře znám z předchozích druholigových ročníků, přijede tým povzbuzený nedělní remízou se Spartou. Zároveň však celek, který je notně oslaben zejména zranění a též karetními tresty.

Číst dál...

Fotbalová spolupráce na Vysočině nese své ovoce

fc vysocina logoPohled do fotbalových tabulek a statistik hovoří naprosto jasně. FC Vysočina je dlouhá léta jediným reprezentantem regionu v nejvyšších českých mládežnických soutěžích včetně extraligy dorostu a juniorské ligy. Tento stav je odrazem trpělivé a dlouhodobé spolupráce FC Vysočina s dalšími regionálními kluby, které společně sledují cíl v podobě vytvoření silného klubu reprezentujícího celý kraj.

Číst dál...

FC Vysočina bude bojovat proti Příbrami

fotbalDo Jihlavy se v krátké době vrací trenér, který si na Vysočině udělal dobré jméno a těšil se přízni fanoušků. Po olomouckém Romanu Pivarníkovi se v pátek na stadiónu v Jiráskově ulici představí Karol Marko a jeho aktuální svěřenci – 1.FK Příbram. V rámci 9. kola Gambrinus ligy nás tak čeká pikantní a především velice důležitý duel dvou týmů, jejichž prioritou je záchrana mezi českou fotbalovou elitou.

Číst dál...

Potvrdí FC Vysočina v Brně dobrou bilanci?

fc vysocina logoVysočina se s Brnem v ligových duelech střetla pouze čtyřikrát, přičemž ani jednou neodešla poražena a třikrát zvítězila. Skvělou bilanci pak má ze Stadiónu Srbská, kde jihlavští fotbalisté zatím pokaždé zvítězili! Potvrdí tým Františka Komňackého tuto skvělou bilanci i v neděli, anebo v prestižním jihomoravském derby bude muset skousnout první porážku v letošním ročníku Gambrinus ligy?

Číst dál...

REKLAMA