OTAZNIKY hotnews

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

Fotbalový brankář Blažek zřejmě zůstane v Jihlavě

fc vysocina_blazekV zimě se fotbalový brankář Jaromír Blažek po vynuceném odchodu ze Sparty musel s 1. ligou rozloučit, teď se do ní ale nejspíš vrátí. Tentokrát v dresu Jihlavy, jíž pomohl vychytat postup mezi elitu, v rozhovoru pro agenturu Mediafax přiznal, že na Vysočině hodlá setrvat i nadále.

Číst dál...

Vysočině schází k jistotě bod!

fc vysocina_logoCo je to jedna třiapadesátina? Jindy zcela nevýznamné a podružné množství je nyní pro hráče a fanoušky FC Vysočina zcela zásadní veličinou. Zisk třiapadesátého bodu v aktuálním ročníku II. ligy FAČR pro ně totiž znamená vytoužený postup do Gambrinus ligy! Vybojují si jistotu návratu mezi českou fotbalovou elitu už tuto sobotu, kdy v rámci 29. kola hostí Fotbal Třinec?

Číst dál...

Pivarník: Zvažujeme více variant sestavy

fotbalDruhá liga jde do finále a vše nasvědčuje tomu, že ji na obou pólech tabulky ještě čekají velmi dramatické boje. Jednu z nesledovanějších bitev hostí v neděli 13. května Městský stadión Srbská, kde domácí Zbrojovka Brno přivítá fotbalisty FC Vysočina. Důležitý duel dvou aspirantů postupu má výkop stanoven na 17 hodin.

Číst dál...

Pivarník: Výkon proti Mostu musíme ještě vystupňovat

fc vysocina_logoVe středu půjde na stadiónu v Jiráskově ulici v Jihlavě opravdu o hodně. Druhá nejvyšší soutěž zde čtyři kola před svým koncem nabídne hodně atraktivní menu v podobě přímého souboje o druhou příčku tabulky. Tu zatím s tříbodovým náskokem drží domácí FC Vysočina a její hráči do nadcházejícího utkání se Sokolovem půjdou s jednoznačným cílem – náskok na Baník zvýšit na 6 bodů!

Číst dál...

Uskuteční se další Sportovní den pro postižené děti

fotbal ikonaDlouholetá tradice Sportovního dne pro postižené děti, který pořádá FC Vysočina, se i v letošním roce dočká svého pokračování. Místem jeho konání opět bude jihlavský areál v ulici Na Stoupách v pátek 11. května od 9:00 hodin. Stejně jako v uplynulých letech se ho zúčastní děti ze sportovních oddílů Kamínek a Ježci při Pomocné škole pro žáky s více vadami sídlící Jihlavě v Březinově ulici.

Číst dál...

Fanoušci z Pelhřimovska a Jindřichohradecka mají vstup zdarma!

fc vysocinaPřed fotbalisty FC Vysočina je nesmírně důležitý domácí dvojzápas. V tradiční pátek 4. května hostí od 18 hodin zachraňující se FK Baník Most a již ve středu 9. května je od 18 hodin čeká další aspirant postupu – FK Baník Sokolov. Páteční duel přinese výhodnou nabídku pro obyvatele okresu Jindřichův Hradec a středeční bude ve znamení nabídky pro fanoušky z Pelhřimovska. Tušíte správně – klub jim na zápas umožní vstup zdarma!

Číst dál...

REKLAMA