OTAZNIKY hotnews

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

Mladí Rebelové bojovali v Itálii

bolzano rebel_ikonaHokejové mužstvo 6. třídy HC Rebel Havlíčkův Brod, se ve dnech 5 - 9.4. zúčastnilo hokejového turnaje Igor Loro Cup v Itálii. Hlavním centrem tohoto turnaje bylo město Bolzano, dále se turnaj hrál na dalších pěti okolních stadionech. Turnaje se zúčastnilo celkem 38 mužstev, ať už klubových,nebo mužtev sestavených z výběru hráčů z několika oddílů.

Číst dál...

David Oulehla ukončil studium nejvyšší trenérské licence

fc vysocina_logoOsmadvacetiletý David Oulehla, kouč dorosteneckého týmu U-17 a zároveň trenér zodpovídající za tréninkový proces v rámci Fotbalové akademie FC Vysočina, završil náročné dvouleté studium nejvyšší trenérské licence UEFA! Navíc není jediným úspěšným studentem z řad trenérů FC Vysočina, neboť čerstvou licenci disponují Josef Morkus a Kamil Průša (oba Trenér mládeže UEFA A) a Lukáš Staněk (UEFA A licence).

Číst dál...

Pivarník: Ve Vlašimi nesmíme žádnou situaci podcenit Do Vlašimi pro tři body?

fotbalFotbalová Vysočina nutně potřebuje tři body! A k tomu i probuzení svých střelců! Přijde probuzení týmu už teď v sobotu? Dočkají se jihlavští fanoušci tříbodové radosti, která jim opět vlije do žil optimismus? Mohlo by se zdát, že v nadcházejícím druholigovém kole budou mít svěřenci kouče Romana Pivarníka optimálního soupeře – FC Graffin Vlašim.

Číst dál...

V Brodě se pojedou motokárové závody

motokara ikonaÚplně každý se může přihlásit na 1. Motokárové závody s Rebelem, které se pojedou v neděli 18. března v Kartaréně HB. Záštitu nad soutěží převzal starosta Jan Tecl. Motokárová dráha v areálu bývalého Plastimatu má za sebou měsíc provozu a podle jejího provozovatele, motocyklového závodníka Michala Práška, si sami návštěvníci o uspořádání závodů řekli. "Na trať jsme nainstalovali časomíru, na webové stránky přidali tabulku nejrychlejších jezdců a návštěvníci hned začali bojovat o nejlepší časy," říká na úvod Prášek.

Číst dál...

Vysočina v pátek půjde za výhrou!

 

fcvysocina hraci_treninkFotbalové jaro v pátek konečně zavítá i na Vysočinu! Jihlavští fotbalisté se chystají na jarní domácí výkop, v němž od tradičních 18:00 hodin přivítají tradičního soupeře – FK Čáslav. Potěší domácí tým očekávanou vysokou návštěvu tolik potřebným bodovým ziskem? Naváže FC Vysočina na výborné zimní výkony? Jak si v premiéře před jihlavským publikem povede brankář Jaromír Blažek?

Číst dál...

Mladí závodníci změřili své síly na sjezdovce v Karasíně

sjezdovka karasin_zavody_ikonaKaždoročně pořádá ORELský lyžařský oddíl závody ve slalomu pro širokou veřejnost. V letošním roce se konaly 25. února 2012 na sjezdovce v Karasíně. Byly vyhlášeny tyto kategorie -Slalom na lyžích pro předškolní děti 3-6 let, školní děti 6 -10 a 11 – 15 let a závody na snowboardu.  Zúčastnilo se celkem 25 dětí.

Číst dál...

Pivarník: Tým není nervózní a věří si

fc vysocinaA je to tady! Druhá fotbalová liga startuje do rozhodující jarní části a hned ve svém prvním dějství přináší jeden z možných vrcholů sezóny. V sobotu 3. března se v Ústí nad Labem od 10.15 hodin představí fotbalisté FC Vysočina a domácí tento duel označují za „zápas jara“.

Číst dál...

REKLAMA