OTAZNIKY hotnews

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

FC Vysočina uspořádal Sportovní den pro školky

fotbalProsluněná středa 2. května náležela na travnaté ploše areálu Na Stoupách v Jihlavě sportovnímu dopoledni, které FC Vysočina uspořádal pro školky z Jihlavska. Nakonec dorazilo více než 100 děti z MŠ Březinova, Velký Beranov, Jamné a Kaliště. Malí sportovci si užili nejen nejrůznější pohybové soutěže, ale i setkání s oblíbeným maskotem Ježourem.

Číst dál...

Vysočina v pátek bere jen výhru

fc vysocina_logoV posledních dvou duelech získali fotbalisté FC Vysočina jen dva body za dvě remízy. Přesto se před nadcházející dvojicí domácích zápasů dokázali vyšvihnout na kýženou druhou pozici druholigové tabulky. Už však dost dvojek. Nyní jihlavský tým myslí jedině na tři body z pátečního souboje proti FK Baník Most!

Číst dál...

E.ON Junior Cup startuje již osmou sezónu a potřetí i s Rodinným fotbálkem

eon fotbalekDesítky turnajů, program pro celou rodinu a zajímavé soutěže pro milovníky fotbalu, to vše nabízí  E.ON Rodinný fotbálek. E.ON Rodinný fotbálek je v první řadě zábava pro celou rodinu, a to i pro širší rodinu, jako jsou všichni rodinní příslušníci, se kterými jste schopni vytvořit fotbalový tým. Na hřišti se tak mohou objevit klidně bratranci a sestřenice, dědové, babičky, tety a další členové rodiny. I když se bude bojovat o vítězství, půjde především o to, užít si příjemné chvilky se svými blízkými. Pokud zavítáte do areálu E.ON Rodinného fotbálku, skvělé zábavě neuniknete. Uvidíte, že vás to pohltí a budete si chtít zahrát.

Číst dál...

Jihlava chce v Opavě výhru

fc vysocinaFotbalisté FC Vysočina se po dvou letech znovu představí na horké druholigové půdě v Opavě. Ta se po předloňském nečekaném sestupu dokázala okamžitě vrátit výše a nyní prožívá poměrně úspěšný ligový ročník. Opavští mohou být spokojeni zejména se vstupem jara, v němž v pěti zápasech neprohráli a inkasovali jedinou branku.

Číst dál...

Mladí Rebelové bojovali v Itálii

bolzano rebel_ikonaHokejové mužstvo 6. třídy HC Rebel Havlíčkův Brod, se ve dnech 5 - 9.4. zúčastnilo hokejového turnaje Igor Loro Cup v Itálii. Hlavním centrem tohoto turnaje bylo město Bolzano, dále se turnaj hrál na dalších pěti okolních stadionech. Turnaje se zúčastnilo celkem 38 mužstev, ať už klubových,nebo mužtev sestavených z výběru hráčů z několika oddílů.

Číst dál...

David Oulehla ukončil studium nejvyšší trenérské licence

fc vysocina_logoOsmadvacetiletý David Oulehla, kouč dorosteneckého týmu U-17 a zároveň trenér zodpovídající za tréninkový proces v rámci Fotbalové akademie FC Vysočina, završil náročné dvouleté studium nejvyšší trenérské licence UEFA! Navíc není jediným úspěšným studentem z řad trenérů FC Vysočina, neboť čerstvou licenci disponují Josef Morkus a Kamil Průša (oba Trenér mládeže UEFA A) a Lukáš Staněk (UEFA A licence).

Číst dál...

Pivarník: Ve Vlašimi nesmíme žádnou situaci podcenit Do Vlašimi pro tři body?

fotbalFotbalová Vysočina nutně potřebuje tři body! A k tomu i probuzení svých střelců! Přijde probuzení týmu už teď v sobotu? Dočkají se jihlavští fanoušci tříbodové radosti, která jim opět vlije do žil optimismus? Mohlo by se zdát, že v nadcházejícím druholigovém kole budou mít svěřenci kouče Romana Pivarníka optimálního soupeře – FC Graffin Vlašim.

Číst dál...

REKLAMA