OTAZNIKY hotnews

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

Řidič osobního vozidla při nehodě zemřel

dn smrtak 01K tragické dopravní nehodě vyjížděli dnes ráno policisté na Havlíčkobrodsku.  Brzy ráno - patnáct minut před sedmou hodinou - jsme přijali oznámení o vážné dopravní nehodě, ke které mělo dojít na silnici I/34 mezi obcemi Věž a Michalovice. Po příjezdu policisté na místě zjistili, že se zde střetlo nákladní vozidlo Tatra patřící Armádě České republiky a osobní vozidlo Škoda Felicia. Následky střetu jsou fatální. V osobním vozidle zůstal zaklíněný dvaadvacetiletý řidič, který těžkým zraněním na místě podlehl. 

Číst dál...

Sobotním požárem stohu u Habrů vznikla škoda 600 tisíc korun

pozar balikyČtyři jednotky profesionálních a dobrovolných hasičů se šesti cisternovými automobilovými stříkačkami zasahovaly v sobotu odpoledne požár stohu na poli u Habrů na Havlíčkobrodsku. Požár se obešel bez zranění osob. Majetková škoda vzniklá požárem byla vyčíslena na částku 600 tisíc korun. 

Číst dál...

V Jezuitském rybníku bylo nalezeno tělo muže

policie detail01Včera po devatenácté hodině přijali policisté na tísňové lince 158 oznámení o nálezu těla muže v Jezuitském rybníku nedaleko obce Spytice. Muž, který událost oznámil, si kolem patnácté hodiny všiml u rybníka zaparkovaného osobního automobilu. Poté si kolem sedmnácté hodiny všiml na břehu odložených svršků. Když vozidlo i oblečení u rybníka viděl i v sedm hodin večer, šel se k rybníku podívat a u břehu uviděl ve vodě lidské tělo.

Číst dál...

VÍME PRVNÍ: Do babyboxu v Brodě někdo odložil narozenou holčičku!

babybox

Krátce po 22.00 hodině dne 13.6.2013 bylo do babyboxu v havlíčkobrodské nemocnici vloženo čerstvě narozené miminko. Jedná se o holčičku s porodní vahou 2290 gr.. "Dítě je v péči našich lékařů a sester na jednotce intermediární péče o novorozence, v dobrém stavu," okomentoval situaci a stav dítěte primář dětského oddělení MUDr. Michal Pipek.

Číst dál...

Horácko zpívá a tančí ve Světlé nad Sázavou

kroj horackoDevátý ročník festivalu horáckého folkloru odstartuje řádově za několik hodin. Horácko zpívá a tančí odstartuje dvoudenní kulturní maraton ve Světlé nad Sázavou už 24. května 2013. Pod záštitou hejtmana Kraje Vysočina Jiřího Běhounka a s finanční podporou kraje čeká na návštěvníky slavností třináct souborů nejen z regionu, jarmark a průvod maškar.

Číst dál...

Pachatele loupežného přepadení banky policisté o víkendu zadrželi

policie zasahovaPolicistům se o víkendu podařilo zadržet pachatele loupežného přepadení banky v centru Havlíčkova Brodu. Na základě provedených operativních šetření kriminalisté zjistili, že dvojice, která má přepadení na svědomí, se v sobotu ubytovala v penzionu nedaleko vodní nádrže Lipno v českokrumlovském okrese. Tam je v sobotu ve večerních hodinách zadržela zásahová jednotka. 

Číst dál...

Nedonošenečci dostali na Velký pátek velký dárek

dobrotety ikonaNa Velký pátek před velikonočními svátky navštívily dětské oddělení havlíčkobrodské nemocnice dvě dobré tety -  maminky z klubu DOBROTETY. Dobrotety doprovázel roční Petřík, který v jednom z inkubátorů strávil na jednotce nedonošených dětí havlíčkobrodské nemocnice několik  počátečních týdnů života. Je tak trochu chodícím příkladem toho, jak velký smysl má kvalitní, vysoce odborná a laskavá péče o dítka, která přicházejí na svět o mnoho týdnů dříve. 

Číst dál...

Děti se klouzaly po ledu, ten se probořil

hasici led rybnikInformaci o dvou dětech uprostřed rybníka v obci Radostovice na Havlíčkobrodsku přijalo Krajské operační a informační středisko Hasičského záchranného sboru Kraje Vysočina v 15:31 hod. Na místo vyjela jednotka profesionálních hasičů ze stanice Světlá nad Sázavou společně s jednotkou sboru dobrovolných hasičů ze Světlé nad Sázavou.

Číst dál...

REKLAMA