OTAZNIKY hotnews

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

Děti se klouzaly po ledu, ten se probořil

hasici led rybnikInformaci o dvou dětech uprostřed rybníka v obci Radostovice na Havlíčkobrodsku přijalo Krajské operační a informační středisko Hasičského záchranného sboru Kraje Vysočina v 15:31 hod. Na místo vyjela jednotka profesionálních hasičů ze stanice Světlá nad Sázavou společně s jednotkou sboru dobrovolných hasičů ze Světlé nad Sázavou.

Číst dál...

Mladá žena byla obviněna z vraždy

policie detail01Ve čtvrtek odpoledne krátce před půl druhou bylo přijato cestou rychlé záchranné služby oznámení o výjezdu posádky k poraněném mladíkovi v obci Habrek na Havlíčkobrodsku.  Na místo byla okamžitě vyslána také policejní hlídka. 

Číst dál...

Na náměstí v Brodě ležel opilý muž

policie tester alkoHavlíčkobrodští policisté si při výkonu obchůzkové služby ve čtvrtek 24. ledna po půlnoci všimli na Havlíčkově náměstí ležícího muže. Muž ležel na chodníku a byl zjevně silně podnapilý. Nebyl schopen vstát a komunikovat. Policisté zjistili, že se jedná o pětapadesátiletého muže z Havlíčkova Brodu.

Číst dál...

Kamery v Brodě pomáhají řešit rozmanité případů

kamerovy systemKamerový systém Městské policie v Havlíčkově Brodě již pomohl objasnit mnoho případů. Kamery, které monitorují dění ve městě, usnadňují práci nejen strážníkům, ale také republikové policii. V letošním roce chce město požádat o dotaci na další dva kamerové body. 

Číst dál...

Řidič narazil s vozidlem do stromu a při havárii na místě zahynul

nehoda 2013 hb ikonaPrvní dopravní nehodu s tragickými následky vyšetřují policisté na Územním odboru Havlíčkův Brod. Oznámení o havárii osobního vozidla jsme přijali v pátek 4. ledna ráno v půl deváté od řidiče, který projížděl po silnici II/344 mezi Havlíčkovým Brodem a Chotěboří. Na poli mimo vozovku se nacházelo havarované vozidlo a vedle auta leželo bezvládné tělo jeho řidiče. 

Číst dál...

Projekt Nemocnice Havlíčkův Brod zkoumá dopady poruchy štítné žlázy v těhotenství

nemocnice havlickuv brodDíky vzájemné spolupráci endokrinologické ambulance pro těhotné a ambulance klinické psychologie v Nemocnici Havlíčkův Brod vznikl projekt studie, zkoumající možný dopad poruchy funkce štítné žlázy v těhotenství na rozvoj rozumových schopností dětí.  Jde o zjišťování IQ dětí zábavnou formou. Do projektu se zapojili některé základní školy v okrese.

Číst dál...

Revitalizace Cihlářského potoka je u konce

cihlar potok ikonaTakřka tři roky trvající rozsáhlý projekt realizovaný Divizí kapacity PSJ je u konce. Od března 2010 zajišťovala rozsáhlou revitalizaci kaskády rybníků na Cihlářském potoce pro potřeby města Havlíčkův Brod. Do konce letošního roku bylo prostavěno 38,5 milionů korun, které byly z podstatné části čerpány z fondů Ministerstva životního prostředí.

Číst dál...

REKLAMA