V řadě čtvrtý charitativní festival se koná v neděli na Kmochově ostrově v rámci Kolínského kulturního léta. Kromě pohodové hudby v podání Adély Jonášové, Petra Lüftnera a Tara Fuki bude možné jako obvykle podpořit Farní Charitu Kolín koupí výrobků dobrovolníků - seniorek. V plánu je také zábava pro rodiny s dětmi.

Přijďte si nejen poslechnout fajn hudbu, pobavit se, ale i podpořit Farní Charitu Kolín!

Krátce o interpretech 4. ročníku Charifestu...

REKLAMA

Adéla Jonášová

Adéla Jonášová je zpěvačka a písničkářka z Českých Budějovic. Písně hraje především na kytaru. Na pódiích osm let vystupovala v kapele skvělé zpěvačky a písničkářky Pavlíny Jíšové. Diváci ji mohli vidět a slyšet i v duu s autorskými písničkami matky a dcery. Hostuje na albech různých žánrů a interpretů, například Aleše Brichty, Pavla Žalmana Lohonky či Reného Součka. V roce 2015 vydala své první EP se čtyřmi písničkami, které jsou volně k poslechu na Bandzone.cz a k EP vyšel také první  oficiální klip k písni Dejvice. V roce 2016 jí vyšlo CD Dobrodruh. V roce 2017 vznikly další oficiální klipy k písním Salsa a České Budějovice.

Petr Lüftner

Kdybyste na současné české hudební scéně hledali písničkáře s tahací harmonikou, půjde to velmi těžko, ale jeden tu přeci jen je - Petr Lüftner. Muzikant, textař a zpěvák z Ústí nad Labem má za sebou několik turné po boku Xindla X a v současné době dokončuje své druhé studiové album. Svým stylem hraní a hledáním nových cest lidem dokazuje, že akordeon není nástroj pouze do hospody.

Tara Fuki

Dvě křehké dámy, majitelky dvou sametových hlasů a dvou krásně znějících cell a jejich křehká a intimní muzika zabalená do libozvučné polštiny. Čistě akustická deska bez hostů a elektroniky nazvaná Winna vyšla v roce 2014, následovalo The Best of včetně verze na vinylu.

REKLAMA