Letní soutěž s Českou televizí Déčko

Dačický dům ve spolupráci s Vlašským dvorem a Déčkem pro Vás připravili zábavnou hru. Pravidla jsou jednoduchá. Hrací karta se skládá ze dvou částí. Jednu část získáš ve dvoře Vlašském, druhou v Dačického domě. Po absolvování prohlídky a dávání dobrého pozoru je třeba vyluštit křížovku.

Číst dál...

Vinné sklepy Kutná Hora zvou na letní grilování s tématickou degustací vína

K létu patří grilování! Na každý druhý čtvrtek pro Vás připravili tématickou degustaci a napárované grilované pokrmy. Přijměte srdečné pozvání do krásných prostor zahrady kláštera sv. Voršily v Kutné Hoře. Degustovat budete vždy 4 - 6 vzorků vín buď stejné odrůdy, nebo obdobně technologicky výrobená. Budete si všímat rozdílů mezi nimi a rozpoznávat vlastní chutě. V degustaci budou zahrnuta vína česká i světová.

Číst dál...

Podpořte kutnohorské íčko Vaším hlasem

Vyhlašovatelem prestižní ankety o titul „Informační centrum roku“ je Asociace turistických informačních center ČR (A.T.I.C. ČR) ve spolupráci s Vydavatelstvím KAM po Česku. Symbolicky připadá spuštění ankety na 21. června 2018 na den letního slunovratu, kdy Slunce vstoupí do obratníku Raka a turistická informační centra do hlavní turistické sezony.

Číst dál...

REKLAMA