INFORMACE PRO CESTUJÍCÍ : V pondělí 11. června 2018 byl spuštěn provoz nové autobusové linky MHD Kutná Hora č.6 : hl. nádraží ČD-sídliště Šipší-U Kamenné kašny-poliklinika, která je vedená přes centrum města.

V pondělí 11. června 2018 byl spuštěn provoz nové autobusové linky 245006 MHD Kutná Hora č.6 : hl. nádraží ČD-sídliště Šipší-U Kamenné kašny-poliklinika, která je vedená přes centrum města.

REKLAMA

Jízdní řád nové linky MAD Kutná Hora č.6 byl schválen Radou města a následně dopravním úřadem Městského úřadu Kutná Hora podle zákona č. 111/1994 Sb. o silniční dopravě, ve znění pozdějších předpisů. Linka je v provozu v pracovních dnech a spoje jsou vedeny v hodinovém intervalu. První spoj začíná v zastávce "hl. nádraží ČD" ráno v 7,12hod., poslední spoj je ukončen v zastávce "hl. nádraží ČD" večer v 17,53hod.  Nová linka je vedena z hlavního nádraží přes sídliště Šipší,  vynechává tří zastávky na Masarykově třídě a zajíždí do nově vybudovaných zastávek v centru města  "Česká", "U Kamenného domu", "U Kamenné kašny"  a končící v zastávce "poliklinika". V opačném směru spoje zastavují v centru města na zastáce "U Kamenné kašny", "Palackého náměstí" a "Sokolská" a dále pokračují přes sídliště Šipší na hlavní nádraží ČD.  Cestující jsou na nové lince odbavováni za běžný tarif městské autobusové dopravy v Kutné Hoře a pro cestující, kteří jsou odbavováni „peněženkou“ do 20min. je přestup na spoje MAD v Kutné Hoře zdarma . Bližší informace se dočtete z vyvěšeného jízdního řádů na zastávkách.

REKLAMA