OTAZNIKY hotnews

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

Srazil dívku a ujel

V úterý mezi čtvrt na devět a půl devátou ráno se v Třebíči stala dopravní nehoda. Na křižovatce ulic Mezníkova a Bartošova v blízkosti plaveckého bazénu Laguna se střetlo osobní vozidlo s šestnáctiletou chodkyní. Dívka po střetu utrpěla lehké zranění, se kterým musela být převezena do třebíčské nemocnice. Řidič z místa nehody ujel, aniž by se přesvědčil, co se dívce stalo.

Číst dál...

Mladíka, který na ulici okrádal ženy, policisté dopadli

Třebíčským policistům se podařilo dopadnout muže, který ve městě okrádal starší ženy. Své oběti náhodně potkal na ulici. Okradené připravil o kabelky, které jim vytrhl z ruky nebo strhl z ramene. Kromě šesti krádeží má muž na svědomí ještě loupežné přepadení, při kterém napadená žena utrpěla vážné zranění. Kriminalisté zahájili trestní stíhání osmnáctiletého mladíka, který byl obviněn ze spáchání tří trestných činů.

Číst dál...

Zastupitelé dají nemocnici deset korun za každý kilogram svojí váhy

Ve čtvrtek 17. prosince se v Třebíči po zasedání zastupitelstva někteří jeho členové zvážili. Podle své váhy potom po desetikoruně za kilo přispívali do pokladničky v podobě zlatého prasátka. Mnozí přispěli paušální tisícikorunou. Mezi zastupiteli se tak na dobročinné účely vybralo celkem 14.250 korun. K nim se připojí také peníze od dalších dobrosrdečných lidí.

Číst dál...

REKLAMA