PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

V autě převážel pervitin

Při silniční kontrole odhalili policisté muže, který ve vozidle převážel několik gramů pervitinu. Řidič byl pod vlivem drog, krystalickou látku kriminalisté zajistili. Policejní komisař zahájil trestní stíhání devětadvacetiletého muže, který je podezřelý ze spáchání dvou trestných činů.

Číst dál...

Třebíčská radnice se opět pouští do nikdy nekončícího boje

V těchto dnech dostanou všichni obyvatelé Třebíče do svých schránek letáčky s desaterem zodpovědného pejskaře. Tytéž letáky ve větším formátu budou vylepené na plakátovacích plochách ve městě. Cílem je přimět majitele psů k zodpovědnosti, aby po svých domácích mazlíčcích uklízeli na veřejných prostranstvích.

Číst dál...

Oba pachatele policisté rychle dopadli

Policistům se podařilo velmi rychle dopadnout dva pachatele, kteří se v noci vloupali do prodejny. Jednoho muže zadrželi na místě, druhého podezřelého, který před příjezdem hlídky utekl, policisté vypátrali ráno. Nalezli a zajistili také odcizené zboží. Policejní komisař zahájil trestní stíhání mužů, oba jsou recidivisté. Po jednom z nich bylo navíc aktuálně vyhlášeno celostátní pátrání a policisté ho eskortovali do věznice. Také druhý obviněný muž skončil ve věznici, kam ho policejní hlídka převezla poté, co byl vzat do vazby.

Číst dál...

U Trnavy rozkvetl koniklec

V lokalitě přírodní památky Kobylinec u Trnavy na Třebíčsku rozkvetl v minulých dnech koniklec velkokvětý, který patří na Seznam přísně chráněných druhů rostlin podle Bernské úmluvy.

Číst dál...

Okrajová ulice v Třebíči má opravené chodníky

V uplynulých dnech opravili pracovníci odboru dopravy a komunálních služeb třebíčského městského úřadu další chodníky, tentokrát v Okrajové ulici. Důvodem špatného stavu bylo stáří materiálu a auta, která tam na chodnících parkují.

Číst dál...

REKLAMA