OTAZNIKY hotnews

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

VIDEO: Kraj předal seniorům nový domov ve Velkém Meziříčí

novy_domov_pro_senioryPo roce a půl končí dlouhý maraton stavebních prací na novém krajském Domově pro seniory v Čechových sadech ve Velkém Meziříčí. Vzdušný objekt za téměř 124 milionů korun nabízí klientům 57 vybavených pokojů včetně specializovaného oddělení pro seniory s Alzheimerovou chorobou. PŘINÁŠÍME VÁM REPORTÁŽ ZE SLAVNOSTNÍHO PŘEDÁNÍ NOVÉHO DOMU PRO SENIORY VE VELKÉM MEZIŘÍČÍ!

Číst dál...

Centrum pro dítě a rodinu DaR v Borovině čeká slavnostní otevření

materske_centrumPlány na zřízení pobočky Třebíčského „mateřského“ centra dostaly reálnou podobu. Po dvouměsíčních přípravách se dne 1.2.2011 slavnostně otevřou dveře Západomoravské vysoké školy Třebíč na Okružní ulici č. 935 a po tomto datu již nebudou muset rodiče z Boroviny vážit nepříjemnou cestu s kočárky a s dětmi, aby našli otevřené a bezpečné místo pro ně i pro sebe.

Číst dál...

Třebíčští policisté si o víkendu posvítili na opilé mladistvé

vinoV pátek 21. ledna ve večerních hodinách prováděli strážníci MP Třebíč kontrolní činnost v restauračním zařízení na Vaňkově náměstí. Při kontrolní činnosti byly zjištěny dvě osoby mladší 18 let, které požívaly alkoholické nápoje. Alkoholické nápoje objednával plnoletý mladík, který byl s nimi u stolu. 

Číst dál...

Připravuje se led bruslařské dráhy v Třebíči

brusle-drahaSportovně založení lidé z Třebíče a okolí se mohou už za pár dní těšit na nový zážitek. Pokud vydrží mrazivé počasí, bude o víkendu k dispozici bruslařská dráha. Na baseballovém hřišti v nové ulici Na Hvězdě začali dnes s přípravou ledu. Vodu je nutné nalévat na dráhu postupně, proto bude ledování probíhat po celý týden.

Číst dál...

REKLAMA