OTAZNIKY hotnews

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

VIDEO: Vážným zraněním skončil pro horolezce pád ze skály

zachranari_004Poraněním nohy a hlavy skončil pro čtyřiapadesátiletého horolezce z Brna nedělní výstup na skálu nedaleko Lhánic na Třebíčsku. Se středně těžkými zraněními byl muž převezen do Fakultní nemocnice Brno. VÍCE O PÁDU HOROLEZCE PROZRADIL MLUVČÍ TŘEBÍČSKÉ POLICIE RENÉ NOVOTNÝ!

Číst dál...

Mladí lidé mají nově Šanci ve STŘEDu

sance_ve_STREDuNejen problémy ve škole či konflikty s rodiči, ale i méně závažná trestná činnost jsou hlavními důvody, kvůli kterým se mladí lidé zapojují do programu Šance ve STŘEDu. Pod svými křídly jej má občanské sdružení STŘED.

Číst dál...

Občanské sdružení STŘED opět otevírá Celoživotní vzdělávání sociálních pracovníků

socialni_sluzbyCeloživotní vzdělávání sociálních pracovníků si opět vzalo pod svá křídla třebíčské občanské sdružení STŘED. Od března STŘED spustil projekt akreditovaný ministerstvem práce a sociálních věcí. V průběhu 68 hodin, rozčleněných do osmi částí, nakombinuje teoretické poznatky s konkrétními pracovními zkušenostmi.

Číst dál...

V Babicích na Třebíčsku hořel rodinný dům

STP85499Dnes krátce před třetí hodinou ranní byl na tísňovou linku hasičů ohlášen požár střechy rodinného domu v Babicích na Třebíčsku. Na místo události bylo vysláno pět jednotek profesionálních a dobrovolných hasičů.

Číst dál...

REKLAMA