OTAZNIKY hotnews

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

Obce kolem Dukovan nejsou spokojeny s jejími dotačními aktivitami

dukovanyPravidelné setkání starostů měst a obcí ležících ve dvaceti kilometrové zóně havarijního plánování Jaderné elektrárny Dukovany hostily Hrotovice. Osmdesátku přítomných hostů seznámili zástupci hasičského záchranného sboru, společnosti ČEZ a Jaderné elektrárny Dukovany s informacemi o havarijní připravenosti, fungování jaderné elektrárny a také došlo na současné energetické potřeby a budoucnost jaderné energetiky v České republice.

Číst dál...

Poznejme stepní faunu a floru města Třebíč

trebic_strane_n2754_tiskV rámci osvětové kampaně s názvem „Podpora biodiverzity na Českomoravské vrchovině“, kterou zahájila ZO Českého svazu ochránců přírody Kněžice vloni v létě a kterou finančně podpořili MŽP a SFŽP, je nachystána další populárně-naučná akce pro veřejnost a především obyvatele Třebíče a okolních obcí.

Číst dál...

VIDEO: Vážným zraněním skončil pro horolezce pád ze skály

zachranari_004Poraněním nohy a hlavy skončil pro čtyřiapadesátiletého horolezce z Brna nedělní výstup na skálu nedaleko Lhánic na Třebíčsku. Se středně těžkými zraněními byl muž převezen do Fakultní nemocnice Brno. VÍCE O PÁDU HOROLEZCE PROZRADIL MLUVČÍ TŘEBÍČSKÉ POLICIE RENÉ NOVOTNÝ!

Číst dál...

REKLAMA