OTAZNIKY hotnews

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

VIDEO: Zprávy 25.6.2021

Následky bouřek zaměstnaly hasiče i na Vysočině, děti v Dolní Cerekvi už dostaly svá vysvědčení a očkování se otevře i pro starší 12 let. O tom všem v pátečních zprávách.

Číst dál...

VIDEO: Zprávy 24.6.2021

Součásná podoba očkovacích center vydrží na Vysočině do konce léta, do nového obchodního centra v Jihlavě je možné využít dopravu zdarma a v Telči vyroste nový kruhový objezd. O tom všem ve čtvrtečních zprávách.

Číst dál...

VIDEO: Zprávy 23.6.2021

Havlíčkův Brod získal ocenění Historické město roku, krajské památky nabídnou levnější vstupné a řidiče a cestující z Ledče nad Sázavou čekají komplikace. Více ve středečních zprávách.

Číst dál...

VIDEO: Zprávy 22.6.2021

Převrácený kamion blokoval dopravu na Pelhřimovsku, hodiny se vrátily na radnici v Jihlavě a záchranáři mají za sebou náročný víkend. O tom všem v úterních zprávách.

Číst dál...

VIDEO: Zprávy 21.6.2021

Vysočinu čeká po sérii tropických dní vlna bouřek, v Nížkově společně trénovali hasiči a energetici a opatření, které prodloužilo platnost propadlých řidičských průkazů, se chýlí ke konci. Více v pondělních zprávách.

Číst dál...

Kraje řeší problematiku zásobování pitnou vodou společně

Zastupitelstvo Kraje Vysočina na svém červnovém jednání schválilo Memorandum o společném zájmu a postupu ve věci propojování vodárenských soustav a spolupráci při přípravě opatření ke zvýšení zabezpečenosti dodávky pitné vody na území Jihomoravského kraje a Kraje Vysočina. Zastupitelstvo Jihomoravského kraje bude memorandum projednávat na svém zasedání 24. června 2021.

Číst dál...

Hasiči a energetici nacvičovali záchranu pracovníka po zásahu elektrickým proudem ze stožáru velmi vysokého vedení

Série záchranných cvičení, na nichž spolupracují energetici a hasiči, pokračuje. Po cvičení ve Zlínském a Jihomoravském kraji si tentokrát vyzkoušeli záchranu zraněného pracovníka ze stožáru velmi vysokého napětí hasiči-lezci z Kraje Vysočina. Koncepce cvičení vycházela ze situace, která se může pracovníkům EG.D provádějícím údržbu stožáru stát. Simulovaná situace byla jednou z variant dvoudenního společného praktického výcviku Hasičského záchranného sboru Kraje Vysočina a pracovníků z distribuční společnosti EG.D.

Číst dál...

VIDEO: Zprávy 18.6.2021

Vysočinu čeká tropický víkend, v Třebíči vyroste nový kruhový objezd a hrad v Ledči nad Sázavou nabídne expozici o sklářství. Více v pátečních zprávách.

Číst dál...

REKLAMA