OTAZNIKY hotnews

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

VIDEO: Aktuální zprávy 14. 12. 2017

Dnes Vám povíme jeden napínavý příběh ze silnic Vysočiny, který měl šťastný konec. Kromě toho Vás vezmeme na krátkou návštěvu třebíčského útulku pro opuštěná zvířata a prozradíme, kde se dozvíte mnoho zajímavého o zemětřeseních.

Číst dál...

Zastupitelstvo Kraje Vysočina schválilo rozpočet na rok 2018

Zastupitelstvo Kraje Vysočina v úterý schválilo podobu krajského rozpočtu na rok 2018. Vedení kraje plánuje vyšší investice do silnic, nemocnic včetně záchranky i do nové krajské knihovny. Podle informací náměstka hejtmana Kraje Vysočina pro oblast financí Josefa Pavlíka nepočítá Kraj Vysočina s čerpáním dlouhodobého úvěru. Naopak je o 110 miliónů korun posílena položka Nespecifikovaná rezerva, která je mimo jiné určena i na stabilizaci personální situace ve zdravotnictví, sociálních službách a na podporu mimořádných sportovních akcí konaných v roce 2018, u kterých není jasné, zda budou podpořeny z prostředků ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy.

Číst dál...

Nominujte Počin roku 2017 v anketách Zlatá jeřabina a Skutek roku

V lednu vyhlásí Kraj Vysočina 14. ročník ankety Zlatá jeřabina – Cena Kraje Vysočina za kulturní počin roku a 9. ročník ankety Skutek roku. Společným cílem anket je nalézt nejlepší počiny a projekty vedoucí k rozvoji regionu v oblasti kultury, památkové péče, životního prostředí, volného času dětí a mládeže, poradenství, vzdělávání a osvěty a sociálně-zdravotní oblasti.

Číst dál...

REKLAMA