OTAZNIKY hotnews

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

Strážníci se v Třebíči zaměří na psy

pesDržitelé psů v Třebíči musí počítat s častějšími kontrolami městské policie. Důvodem je nadměrné znečišťování veřejných prostranství psími výkaly. Nečistoty v ulicích jsou patrné zejména při počasí, které v těchto dnech panuje.

Číst dál...

VIDEO: Na Vysočině přibylo loni smrtelných nehod

dopravni_nehoda_smrtV Česku v loňském roce zemřelo na silnicích nejméně lidí za poslední léta. Na Vysočině byl ale trend opačný, nehody si vyžádaly o 16 životů více, než v předchozím roce, informovala v pondělí mluvčí policie na Vysočině Dana Čírtková. TRAGICKY DOPADLA I NEHODA KAMIONU S VLAKEM NA TŘEBÍČSKU!

Číst dál...

VIDEO: Při kontrole honů na Vysočině policisté nezjistili žádné závady

myslivecPolicisté z Odboru služby pro zbraně a bezpečnostní materiál Krajského ředitelství policie kraje Vysočina provedli po celém kraji Vysočina v rámci dohledu nad dodržováním ustanovení zákona o zbraních a zákona o myslivosti celkem 70 kontrol mysliveckých honů. JAK TO NA MYSLIVECKÉM HONU VYPADÁ SE MŮŽETE PODÍVAT VE VIDEU UVNITŘ ČLÁNKU!

Číst dál...

RegionTour 2011: Vysočina bude zvát nejen na rodinnou dovolenou

regiontour_01Na polovinu ledna připravuje kraj Vysočina svou už historicky desátou prezentaci na pravidelném mezinárodním veletrhu turistických možností REGIONTOUR v Brně. S cílem oslovit více rodin s dětmi přichází kraj se zajímavou nabídkou v podobě jednoduché cestovní příručky nazvané Vysočinou hravě.

Číst dál...

AKTUÁLNĚ: Vysočina se připravuje na odchody lékařů

doktor_03_receptHejtman Vysočiny Jiří Běhounek a zástupci krajského odboru zdravotnictví ve středu celé dopoledne jednali s řediteli všech pěti krajských nemocnic o situaci, která by mohla nastat v regionálním zdravotnictví začátkem března 2011 vlivem avizovaného odchodu lékařů. Odchody z nemocnic na Vysočině podložilo svou výpovědí 56% lékařů. Nejvíce v Nemocnici Jihlava. POSLECHNĚTE SI KOMENTÁŘ HEJTMANA JIŘÍHO BĚHOUNKA K CELÉ SITUACI!

Číst dál...

REKLAMA