OTAZNIKY hotnews

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

Hana Šimánková, maminka zavražděného Jakuba, se podle pitvy otrávila plynem

simankova_mMaminka Jakuba Šimánka, kterého zavraždil pedofil Antonín Novák, se podle výsledků pitvy otrávila plynem. V neděli po 18. hodině jí našel v bytě bez známek života její bratr. Bezvládné tělo jeho sestry Hany leželo u toalety. UVNITŘ ČLÁNKU NALEZNETE VIDEOROZHOVOR S GENERÁLEM BLAŠKEM KE SMRTI HANY ŠIMÁNKOVÉ A VYJÁDŘENÍ HAVLÍČKOBRODSKÉ POLICEJNÍ MLUVČÍ JANY MAZOUROVÉ K PŘÍPADU SMRTI MAMINKY JAKUBA ŠIMÁNKA!

Číst dál...

Matku zavražděného Jakuba Šimánka našli v neděli mrtvou!

simankova_mHanu Šimánkovou našel podle informací televize Nova bez známek života její bratr na toaletě. Na hlavě měla mít tržnou ránu. Jednou z verzí, kterou policie také prověřuje je i sebevražda. PŘIPRAVUJEME VÍCE PODROBNOSTÍ. UVNITŘ ČLÁNKU NAJDETE VIDEA K PŘÍPADU JAKUBA ŠIMÁNKA.

Jak uvedla TV NOVA, zatím není jasné, jestli si matka zavražděného chlapce sáhla na život sama, nebo jestli zemřela bez cizího zavinění na celková vyčerpání. Otec Jakuba Hynek Blaško má ale podle reportéra TV NOVA v příčině smrti jasno. Podle něj je Jakubova matka další obětí slovenského pedofila Nováka. Ten malého bezbranného chlapce znásilnil a zavraždil.

 

Číst dál...

Dětské hřiště v parku Budoucnost v Havlíčkově Brodě bude hlídat kamera

Má být právě v místě, kde byl naposledy spatřen devítiletý Jakub Šimánek, kterého loni v dubnu ze hřiště odvedl a následně brutálně zavraždil slovenský deviant. Právě na upozornění Hynka Blaška, otce zavražděného Jakuba Šimánka, aby policie zvýšila dohled nad dětským hříštěm v parku, město rozhodlo o umístění další kamery právě k tomuto parku.

Matka zavražděného Jakuba Šimánka viní policii ze špatného postupu při vyšetřování

jakub_simanek_pohrebMatka znásilněného a následně zavražděného Jakuba Šimánka tvrdí, že policie při pátrání po jejím synovi nepostupovala tak, jak by měla. Policie prý tvrdila, že jako první zkontrolovala městské kamery, zda na záznamech není něco podezřelého. Nic však nenašla! 19.listopadu ale šla Hana Šimánková  na policii, kvůli identifikaci svého syna na záznamech z průmyslových kamer. Po dlouhých měsících tak zažila další šok. Na záběrech z osudného dne poznala svého syna, jak jde po ulici v doprovodu Antonína Nováka. Navíc prý Novák do protokolu lže. UVNITŘ ČLÁNKU NAJDETE ROZHOVOR S OTCEM JAKUBA KRÁTCE POTÉ, CO SE V ČERVNU DOZVĚDĚL TRAGICKOU ZPRÁVU O SMRTI SVÉHO SYNA!

Číst dál...

V případu opiátů v Hospicu padlo už obvinění

sevredolPracovnice domácí hospicové péče Iva Kondýsková z Hospicového hnutí Vysočina v Novém Městě na Moravě byla už obviněna z trestného činu neoprávněného přechovávání omamných a psychotropních látek a jedů. Policie jí obvinění sdělila ve čtvrtek. Ivě Kondýskové hrozí v případě prokázání viny před soudem až pět let vězení. UVNITŘ ČLÁNKU NAJDETE VIDEA K PŘÍPADU NEOPRÁVNĚNÉHO PODÁVÁNÍ OPIÁTŮ V HOSPICU.

Číst dál...

REKLAMA