OTAZNIKY hotnews

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

Matka zavražděného Jakuba Šimánka viní policii ze špatného postupu při vyšetřování

jakub_simanek_pohrebMatka znásilněného a následně zavražděného Jakuba Šimánka tvrdí, že policie při pátrání po jejím synovi nepostupovala tak, jak by měla. Policie prý tvrdila, že jako první zkontrolovala městské kamery, zda na záznamech není něco podezřelého. Nic však nenašla! 19.listopadu ale šla Hana Šimánková  na policii, kvůli identifikaci svého syna na záznamech z průmyslových kamer. Po dlouhých měsících tak zažila další šok. Na záběrech z osudného dne poznala svého syna, jak jde po ulici v doprovodu Antonína Nováka. Navíc prý Novák do protokolu lže. UVNITŘ ČLÁNKU NAJDETE ROZHOVOR S OTCEM JAKUBA KRÁTCE POTÉ, CO SE V ČERVNU DOZVĚDĚL TRAGICKOU ZPRÁVU O SMRTI SVÉHO SYNA!

Číst dál...

V případu opiátů v Hospicu padlo už obvinění

sevredolPracovnice domácí hospicové péče Iva Kondýsková z Hospicového hnutí Vysočina v Novém Městě na Moravě byla už obviněna z trestného činu neoprávněného přechovávání omamných a psychotropních látek a jedů. Policie jí obvinění sdělila ve čtvrtek. Ivě Kondýskové hrozí v případě prokázání viny před soudem až pět let vězení. UVNITŘ ČLÁNKU NAJDETE VIDEA K PŘÍPADU NEOPRÁVNĚNÉHO PODÁVÁNÍ OPIÁTŮ V HOSPICU.

Číst dál...

KAUZA HOSPIC: aktuální diskuse k celému případu

hospic_02_Případ ošetřovatelky Hospicového hnutí Vysočina Ivy Kondýskové rozdělil veřejnost na dva tábory. Zatímco jedni ji odsuzují za podání opiátu bez povolení lékaře, druzí se postavili na její stranu a říkají, že se zachovala lidsky. Svědčí o tom i rozsáhlá diskuse na stránkách webového portálu i-Vysočina.cz.

Číst dál...

EXKLUZIVNĚ: Pracovnice hospicového hnutí podávala neoprávněně opiáty

hospic_01Jihlavská policie vyšetřuje případ, kdy podezřívá pracovnici hospicového hnutí, že nejméně jedné pacientce neoprávněně podávala lék na tišení bolesti obsahující morfin. Na případ upozornila policii ošetřující lékařka, která u své pacientky léky našla. UVNITŘ ČLÁNKU NAJDETE VIDEO S VYJÁDŘENÍM JEDNOTLIVÝCH AKTÉRŮ CELÉHO PŘÍPADU.

Číst dál...

REKLAMA