OTAZNIKY hotnews

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

Vysočina v posledním utkání touží po výhře

fc_vysocina_logoA je tady loučení. Loučení s fotbalovým ročníkem, který přinesl jedno z nejlepších umístění v historii fotbalu v kraji a možná přinese nejvíce bodů nasbíraných v dosavadních deseti sezónách FC Vysočina ve II. lize. Zároveň se však stane další sezónou, v níž jihlavský klub těsně nenaplní své postupové ambice. Přesto by si v sobotu fotbalisté FC Vysočina zasloužili důstojné rozloučení a dobrou diváckou kulisu. Zápas proti MFK OKD Karviná má výkop stanoven na netradičních 18:30 hodin.

Číst dál...

VIDEO: Týmy z kolébky amerického fotbalu poměřily síly s hráči Prague Lions

prague_lions_a_univerzityAmerický fotbal na světové úrovni zažila minulý týden Praha. Do Čech na pozvání od týmu Prague Lions  přiletěly dva univerzitní týmy z Ameriky – Trojans z Taylor University v Indianě a Roses  z Rose-Hulman Institue of Technology také v Indianě, aby si na společných trénincích předaly své zkušenosti. PŘINÁŠÍME VÁM EXKLUZIVNÍ ROZHOVOR S HEADCHOACHEM PRAGUE LIONS MARTINEM KOCIÁNEM NEJEN O NÁVŠTĚVĚ UNIVERZITNÍCH TÝMŮ, ALE I O AMERICKÉM FOTBALU V ČECHÁCH A V NEPOSLEDNÍ ŘADĚ TRENÉR KOCIÁN PROZRADIL ZAJÍMAVOSTI O TÝMU PRAGUE LIONS, KTERÝ MÁ JAKO PRVNÍ TÝM AMERICKÉHO FOTBALU U NÁS UŽ DVACETILETOU HISTORII!

Číst dál...

Jihlavští skvěle zaběhli v německém Heidenheimu

beh_zavod_nemecko_ikoV neděli 5. června 2011 se uskutečnil 9. ročník Běhu městem Heidenheim, který je partnerským městem Jihlavy. Závod se každoročně běží centrem města a je určen každému, kdo chce město poznat ve sportovním duchu. Celého závodu se zúčastnilo téměř 1.500 běžců. Běžely se tratě 10 a 21,1 kilometru (půlmaratón).

Číst dál...

FC Vysočina partnerem turnaje žáků základních škol

fc_vysocina_logoFC Vysočina se stal partnerem a spoluorganizátorem tradičního turnaje v minifotbalu žáků 6. a 7. tříd základních škol okresu Jihlava. Jeho kvalifikační kolo proběhlo pod názvem FC Vysočina Cup ve středu 1. června na umělé trávě v areálu Na Stoupách v Jihlavě. Turnaj byl zároveň zařazen do programu mezinárodní fotbalové federace UEFA „Fotbal pro všechny – Grassroots day“.

Číst dál...

REKLAMA