OTAZNIKY hotnews

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

FOTO: Radek Jaroš stále bojuje o vrchol hory Lhotse

radek_jaros_lhotse_16052011_ikoVrchol čtvrté nejvyšší hory světa Lhotse (8516 metrů) zatím stále čeká na zdolání, ale český horolezec Radek Jaroš je mu den ode dne blíž. I když ne vše jde podle plánu, dobrodružství na jeden z himalájských vrcholů pokračuje. Radek Jaroš už za svou kariéru vystoupil na jedenáct osmitisícových vrcholů. Na svém kontě má skalní i ledovcové vrcholy čtyř kontinentů. Sledujte s námi cestu Radka Jaroše buď na našem zpravodajském portálu nebo na oficiálních stránkách www.radekjaros.cz! PODÍVEJTE SE NA DALŠÍ FOTOGRAFIE ZE ZDOLÁVÁNÍ ČTRVTÉ NEJVYŠŠÍ HORY SVĚTA LHOTSE!

Číst dál...

O víkendu startuje letošní seriál ČP v parašutismu na přesnost přistání

padak_ikoParašutisté seskakují z výšky 1000m a snaží se při přistání zasáhnout patou tak zvanou „nulu“, kterou představuje kroužek o průměru 2cm uprostřed doskočiště. Prvním závodem bude Budějovický pohár, který se uskuteční na letišti v Hosíně u Č.Budějovic jehož součástí budou v případě vyhovujících povětrnostních podmínek i dvě kola nočních soutěžní seskoků a k vidění budou naši elitní závodníci včetně naší reprezentace.

Číst dál...

FOTO: Paraski ohromilo celý Pražský mezinárodní maraton

parask_002Pavel Taršinský, Petr Chládek, Jiří Černý, Radim Bednář a Radek Šíma, to je pětice parašutistů, reprezentantů ČR v paraski, kteří se postarali o nevšední zážitek všech přihlížejících pár minut před startem 17. ročníku Pražského mezinárodního maratonu, když se snesli z oblohy přímo do střední části zaplněného Staroměstského náměstí s vlajkami organizátorů a hlavních partnerů závodu.

Číst dál...

Golfové hřiště u Jihlavy se otevře v červenci

golfPotvrzeno. Mezi Přísekou a Brtnicí osm kilometrů od krajské metropole Jihlavy vzniká na ploše 45 hektarů nové golfové hřiště. Bude se skládat z plnohodnotného 9-ti jamkového hřiště, které má PAR 36 a délku z bílých odpališť přes 3100 metrů a tréninkové části. V té golfisté naleznou cvičnou louku (driving range), tréninkovou akademii čítající tři jamky(PAR 3,4,3), chipping green a obrovský putting green.

Číst dál...

FOTO: Expedice horolezce Radka Jaroše na Lhotse pokračuje

radek_jaros_lhotse_03052011_5Český horolezec Radek Jaroš už za svou kariéru vystoupil na jedenáct osmitisícových vrcholů. Na svém kontě má skalní i ledovcové vrcholy čtyř kontinentů. Nyní putuje na vrchol čtvrté nejvyšší hory světa Lhotse (8516 metrů). Sledujte s námi cestu Radka Jaroše buď na našem zpravodajském portálu nebo na oficiálních stránkách www.radekjaros.cz! PODÍVEJTE SE NA DALŠÍ FOTOGRAFIE ZE ZDOLÁVÁNÍ ČTRVTÉ NEJVYŠŠÍ HORY SVĚTA LHOTSE!

Číst dál...

REKLAMA