OTAZNIKY hotnews

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

FC Vysočina nastoupí proti juniorce AC Sparta Praha

fc_vysocina_logoProdloužený velikonoční víkend v pátek odstartuje ideálním způsobem – domácím ligovým zápasem FC Vysočina. Jihlavští fotbalisté od 18:00 hodin nastoupí k utkání proti juniorce AC Sparta Praha a historie vzájemných duelů napovídá, že by se diváci mohli těšit na otevřený ofenzivní fotbal a hodně branek. Těch v dosavadních 11 duelech padlo 32 při skóre 21:11, což dává průměr takřka 3 branky na zápas.

Číst dál...

Přátelství na laně

pratelstvi_na_laneJsou sportovní výkony měřitelné brankami, body, vteřinami, délkou atd. A pak jsou sportovní výkony, které takto poměřovat nelze, a to z jednoho prostého důvodu. Výkon je natolik subjektivní, že ho nelze porovnávat. Ptáte-li se, o jakém sportu mluvím, pak vězte, že o horolezectví. I když ono to s tím sportem není tak žhavé. Pro hodně horolezců to totiž není sport, nýbrž životní styl. A parťák, s nímž jste na laně, je často váš nejlepší kamarád, na něhož se můžete ve všem spolehnout. A nejinak tomu bylo i tentokrát, když naše osvědčená dvojka Hanz a Gavson vyrazila na zimní přechod hlavního hřebene Západních Tater.

Číst dál...

III. ročník Memoriálu Zuzany Hartlové

gymnastky_ikoV sobotu 9.dubna pořádal oddíl SG Pelhřimov III. Ročník Memoriálu Zuzany Hartlové. Již tradičně organizačně dobře připravených závodů se zúčastnilo 150 gymnastek z 20 oddílů z celé České republiky. Dívky závodily v kategorii minižákyně (ročník nar. 2005) až po kategorii ženy.

Číst dál...

VIDEO: Freediveři zaplavili pelhřimovský bazén

freedivingV sobotu 9. dubna 2011 se v pelhřimovském bazénu konaly závody ve freedivingu. Celkem 26 závodníku se utkalo v disciplínách dynamická apnoe bez ploutví a statická apnoe, která byla navíc zcela odlišná od klasických závodů. A v čem odlišná? Závodník se zanořil na povinné dvě minuty, poté musel z bazénu vylézt, udělat deset dřepů, zpět se zanořit a pak už záleželo jen na něm „kolik vydrží“.

Číst dál...

Vrzáček: „V neděli si chceme zasloužit důvěru fanoušků!“

fc_vysocina_logoAž do neděle si musí hráči, trenéři i fanoušci FC Vysočina počkat na domácí druholigový duel. Ten však podle všeho bude stát za to, neboť do Jihlavy přijde aspirant postupu, exligový klub a jeden z nejsilnějších celků soutěže. Co ví jihlavský kouč Josef Vrzáček o aktuální formě Tescomy Zlín? Na co si musí jeho svěřenci dát pozor?

Číst dál...

Vrzáček: „Každá výhra posílí psychiku týmu“

fotbalFotbalisté FC Vysočina v sobotu 2. dubna vyráží na nepříliš oblíbený „výlet“. V netradiční ranní čas nastoupí na půdě Baníku Sokolov. Znovu se tak společně se svými fanoušky vrátí na stadión, na němž v posledních dvou představeních inkasovali dvakrát po pěti brankách. Nebojí se trenér Josef Vrzáček, že se tato nemilá „tradice“ bude opakovat? Podaří se jihlavských fotbalistům ze Sokolova něco vytěžit?

Číst dál...

REKLAMA