OTAZNIKY hotnews

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

Himalájský tygr Radek Jaroš vypráví o horolezectví

rozhovor_radek_jaros_ikonaKdyž jsme Radka Jaroše navštívili v jeho rodném Novém Městě na Moravě, byl nádherný podzimní den. Rodinný dům, utopený v zahrádkách na kraji města, dýchal pohodou a klidem. Zrovna tak i náš hostitel Radek Jaroš. Ze své expedice na Gasherbrum se vrátil nedávno a hned druhý den se chystal za kamarádem - horolezcem do USA. Jak jinak než připravovat novou expedici. Než uvařil čaj, rozhlížel jsem se nenápadně po jeho obydlí. Stejně jako dům z venku působilo nesmírně pohodlně a pohodově. Že se mu odtud do drsných mrazivých hor chce.

Číst dál...

Trenér Vrzáček upozorňuje na kvality Sezimova Ústí

fc_vysocina_logoFotbalové jaro v pátek vstoupí do svého čtvrtého dějství, které z pohledu FC Vysočina představuje domácí duel proti Sezimovu Ústí. Opět je tedy před námi důležitý duel v postupovém boji, v němž není místo pro domácí zaváhání. Jak nebezpečný soupeř se proti jihlavským fotbalistům postaví? V čem spatřovat dosavadní skvělé výkony týmu z Táborska? Na to jsme se zeptali trenéra Josefa Vrzáčka.

Číst dál...

VRZÁČEK: „Musíme být ještě více aktivní v ofenzívě“

fc_vysocina_tymVyjde to do třetice a nebo si budou muset fotbalisté FC Vysočina na svoji první jarní výhru počkat? Najde se v jihlavských řadách konečně autor první jarní trefy? Udrží defenzíva dosavadní čisté jarní konto? To jsou otázky, které si před nedělním těžkým duelem ve Znojmě kladou nejen fanoušci FC Vysočina, ale jistě i trenér Josef Vrzáček. Co ví o nadcházejícím soupeři?

Číst dál...

Veronika Čamková se stala trojnásobnou mistryní republiky

Veronika-CamkovaVíkendové Mistrovství ČR alpských disciplín v žákovských kategoriích se stalo radostným svátkem všech lyžařů Vysočiny. Veronice Čamkové se totiž povedlo to, co je výsadou opravdových šampiónů. Dokázala zvítězit ve všech třech disciplínách mistrovství a odvezla si z Pece pod Sněžkou tři zlaté medaile, které zde byly o víkendu pro kategorii starších žákyň přichystány.

Číst dál...

ROZHOVOR: Vrzáček ví, že je ve Varnsdorfu čeká těžký duel

fotbalUž je to konečně tady! Fotbalisté FC Vysočina tuto neděli vybojuji první bitvu postupové války ve II. lize. Na stadiónu Slovanu Varnsdorf je výkop utkání stanoven na 14.30 hodin. Nováček II. ligy bude chtít potvrdit své výborné podzimní výsledky na domácí půdě. Co o nadcházejícím soupeři ví jihlavský kouč Josef Vrzáček?

Číst dál...

REKLAMA