OTAZNIKY hotnews

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

Na Kladno zdarma z okresu Havlíčkův Brod!

fc_vysocina_01Po okresu Třebíč přichází na řadu další oblast našeho krásného kraje, jehož obyvatelům bude zcela zdarma umožněn vstup na ligový duel FC Vysočina Jihlava. Šanci nyní dostává okres Havlíčkův Brod! Postačí předložení občanského průkazu s trvalým bydlištěm v příslušném okrese. A jelikož opakování je matka moudrosti, tak přinášíme i další informace, které by vás mohly zajímat.

Číst dál...

Hráči „áčka“ na hodině tělocviku

fotbal_trenink_zaciFC Vysočina pokračuje ve svém výraznějším otevření vůči veřejnosti a zejména mládeži. Jedním z projektů je zapojení hráčů „A“ týmu do hodin tělesné výchovy na nejen jihlavských základních školách. Volba první takové netradiční hodiny byla jasná a lehká.

Číst dál...

Urban: Přehnaný optimismus v kabině nepanuje

fc_vysocina_logoHodně zrádný druholigový soupeř je nyní před FC Vysočina. Duel proti juniorce pražské Sparty na první pohled svádí k podcenění, ovšem na ten druhý pohled jasně varuje dosavadní bodová bilance sparťanských mladíků. Ti dosud získali 14 bodů, tedy jen o 1 méně než Jihlava. PŘINÁŠÍME VÁM ROZHOVOR S TRENÉREM LUBOŠEM URBANEM!

Číst dál...

Zajímavý zápas nabízí i sobota – přijede Opava!

fotbal_05Do Jihlavy opět přijedou k ligovému utkání fotbalisté Opavy. Nestane se tak v rámci II. ligy, ale o soutěž níže. Na program MSFL je v sobotu 11. září od 13.00 hodin zápas mezi juniorkou FC Vysočina a právě tímto známým slezským celkem, který aktuálně s třinácti body vévodí tabulce a je největším favoritem na postup do II. ligy.

Číst dál...

Představujeme domácího soupeře – FC Zenit Čáslav

fotbal_01Povzbuzeni nesmírně cenným a důležitým vítězstvím ve Zlíně nastoupí fotbalisté FC Vysočina tento pátek 10. září od 18.00 hodin k domácímu druholigovému utkání proti FC Zenit Čáslav. Jejich cíl a úkol bude jasný – potvrdit domácí stoprocentní bilanci a plusový zisk ze Zlína. To, že Čáslav rozhodně nelze nijak podcenit, už minulost několikrát dokázala.

Číst dál...

Zlínská hra se oproti jaru výrazně změnila, ví Urban

fotbal_micFotbalisté FC Vysočina stojí v tomto ročníku před třetí výzvou podpořit domácí „povinnou“ výhru i ziskem ze hřiště soupeře. Po Dukle Praha a Sezimovu Ústí na ně bude v sobotu 4. září čekat velice silný a rozjetý soupeř v podobě Tescomy Zlín. Co to tomto exligovém soupeři ví kouč Luboš Urban?

Číst dál...

Zakončete prázdniny na autogramiádě FC Vysočina

fc_vysocina_logoFC Vysočina nabízí zajímavé zpestření posledního dne prázdnin. V úterý 31. srpna od 17.00 hodin proběhne v jihlavském obchodním a zábavním komplexu City Park autogramiáda hráčů a trenérů FC Vysočina. Ti se budou podepisovat na zbrusu nové plakáty a též na novinku v nabídce klubových suvenýrů – pexeso!

Číst dál...

REKLAMA