OTAZNIKY hotnews

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

Rallye Světlá je za dveřmi

rallye_svetlaV sobotu odstartuje v okolí Světlé nad Sázavou poslední podnik Volného pohár a třetí podnik Fista Cupu - Rallye Světlá. Pořadatelé evidují k dnešnímu dni 57 posádek z České republiky 7 posádek z Polska a 1 posádku z Ukrajiny a ještě dva předjezdci.

Číst dál...

VIDEO: Třešť v sobotu hostila finále soutěže Cyklista Vysočiny

cyklisticke_zavodySoutěž Cyklista Vysočiny 2010 má za sebou finálový závod, který jel v sobotu v okolí Třeště. Cyklista Vysočiny je pohodová sportovní akce, která chce zvýšit bezpečnost cyklistů v silničním provozu. Pořadatelé soutěže zároveň chtějí upozornit na turistickou atraktivitu regionu, prezentovat krásu a pamětihodnosti kraje Vysočina. ATMOSFÉRU SOBOTNÍHO FINÁLOVÉHO ZÁVODU CYKLISTY VYSOČINY VÁM PŘINÁŠÍME VE VIDEU UVNITŘ ČLÁNKU!

Číst dál...

Na Kladno zdarma z okresu Havlíčkův Brod!

fc_vysocina_01Po okresu Třebíč přichází na řadu další oblast našeho krásného kraje, jehož obyvatelům bude zcela zdarma umožněn vstup na ligový duel FC Vysočina Jihlava. Šanci nyní dostává okres Havlíčkův Brod! Postačí předložení občanského průkazu s trvalým bydlištěm v příslušném okrese. A jelikož opakování je matka moudrosti, tak přinášíme i další informace, které by vás mohly zajímat.

Číst dál...

Hráči „áčka“ na hodině tělocviku

fotbal_trenink_zaciFC Vysočina pokračuje ve svém výraznějším otevření vůči veřejnosti a zejména mládeži. Jedním z projektů je zapojení hráčů „A“ týmu do hodin tělesné výchovy na nejen jihlavských základních školách. Volba první takové netradiční hodiny byla jasná a lehká.

Číst dál...

Urban: Přehnaný optimismus v kabině nepanuje

fc_vysocina_logoHodně zrádný druholigový soupeř je nyní před FC Vysočina. Duel proti juniorce pražské Sparty na první pohled svádí k podcenění, ovšem na ten druhý pohled jasně varuje dosavadní bodová bilance sparťanských mladíků. Ti dosud získali 14 bodů, tedy jen o 1 méně než Jihlava. PŘINÁŠÍME VÁM ROZHOVOR S TRENÉREM LUBOŠEM URBANEM!

Číst dál...

REKLAMA