OTAZNIKY hotnews

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

TJ Jiskra Humpolec úspěšně zakončila házenkářský podzim

hazena_01Házenkářský podzim oddílu národní házené TJ Jiskra Humpolec zahájila mistrovská utkání jihomoravského oblastního přeboru v neděli 5. září 2010 v Ostopovicích a byl ukončen mistrovskými zápasy stejných soutěží na hřišti 1. NH BRNO v neděli 24. října 2010. Všechna družstva hrála jihomoravský oblastní přebor, družstvo mužů se navíc představilo v Českém poháru .

Číst dál...

Představujeme domácího soupeře – FC Graffin Vlašim

fc_graffin_vlasim_ikonaJihlavský zápas podzimu bude mít trochu nečekané obsazení. Dojde k němu tento pátek 29. října od 18:00 hodin, kdy FC Vysočina hostí překvapení sezóny a řadu kol lídra tabulky - FC Graffin Vlašim. Naváží naši fotbalisté na cennou výhru z Hlučína? Zakončí domácí podzim důležitým tříbodovým ziskem? Jak dopadne premiéra kouče Josefa Vrzáčka před svým publikem?

Číst dál...

Přijďte se zahřát fotbalem! FC Vysočina nabízí zimní slevy!

fc_vysocina_01Zima už sice pomalu klepe na dveře, ovšem páteční důležitý zápas na stadiónu FC Vysočina může sportovní příznivce pořádně zahřát a rozproudit krev v žilách! Půjde o hodně – jihlavští fotbalisté potřebují porazit lídra tabulky a největší překvapení soutěže FC Graffin Vlašim!

Číst dál...

Pelhřimovské gymnastky bodovaly hned na dvou soutěžích

gymnastika_cena_brna_7_Oddíl sportovní gymnastiky Pelhřimov se pravidelně připravuje a účastní závodů. V sobotu 16. října 2010 se přijel rvát o úspěchy hned na dvě horké půdy, a to nejen do Moravské metropole Brno ve starší kategorii, ale i do jihočeského Sezimova Ústí v kategorii mladší.

Číst dál...

FC Vysočina jede bojovat do Hlučína

fotbal_05Fotbalisté FC Vysočina stojí před nelehkém úkolem – dovézt velmi cenný tříbodové zisk ze stadiónu FC Hlučín. Tento důležitý duel, který bude zároveň premiérou nového hlavního kouče Josefa Vrzáčka na jihlavské lavičce, je na programu netradičně v neděli 24. října od 10.15 hodin. Poslední tři vzájemné duely těchto soupeřů skončily remízou a padly v nich pouze 2 branky.

Číst dál...

FC Vysočina přijímá opatření

fc_vysocina_01Vedení FC Vysočina Jihlava přistoupilo k personální změně v obsazení trenérských postů v „A“ týmu. Hlavního kouče Luboše Urbana a asistenta Daniela Šmejkala nahradí současný trenér juniorky Josef Vrzáček a asistent Tomáš Jansa ve spolupráci se sportovním manažerem Josefem Jinochem. Vedení klubu zároveň řeší obsazení uvolněné pozice trenéra juniorky.

Číst dál...

REKLAMA