OTAZNIKY hotnews

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

Pelhřimovské gymnastky soutěžily na krajském přeboru ve Veselí nad Lužnicí

gymnastikaV sobotu 20. listopadu 2010 se konal závod „Krajského přeboru“ ve sportovní gymnastice družstev, pořádaný oddílem Lokomotiva Veselí nad Lužnicí. Zajímavostí bylo, že závod jednoho krajského přeboru zahrnoval vlastně kraje dva, a to Jihočeský kraj i kraj Vysočina. Oddíly se snažily navzájem si vypomoci a tak se některé spojily, aby vytvořily kompletní družstva.

Číst dál...

FC Vysočina testuje tři hráče

fotbal_03Aktuální přípravné mezidobí je ideálním obdobím pro otestování potenciálních adeptů dresu FC Vysočina. V tomto týdnu se tak do tréninkového procesu zapojí rychlonohý levonohý krajní záložník Sigmy Olomouc Martin Pulkert, mladý arménský útočník Mostu Gevorg Badalyan a slovenský stoper z Nemšové Roman Častulín. Navíc vedení klubu dotahuje vyřízení vízových povolení pro dva talentované hráče z Bosny a Hercegoviny.

Číst dál...

TJ Jiskra Humpolec úspěšně zakončila házenkářský podzim

hazena_01Házenkářský podzim oddílu národní házené TJ Jiskra Humpolec zahájila mistrovská utkání jihomoravského oblastního přeboru v neděli 5. září 2010 v Ostopovicích a byl ukončen mistrovskými zápasy stejných soutěží na hřišti 1. NH BRNO v neděli 24. října 2010. Všechna družstva hrála jihomoravský oblastní přebor, družstvo mužů se navíc představilo v Českém poháru .

Číst dál...

Představujeme domácího soupeře – FC Graffin Vlašim

fc_graffin_vlasim_ikonaJihlavský zápas podzimu bude mít trochu nečekané obsazení. Dojde k němu tento pátek 29. října od 18:00 hodin, kdy FC Vysočina hostí překvapení sezóny a řadu kol lídra tabulky - FC Graffin Vlašim. Naváží naši fotbalisté na cennou výhru z Hlučína? Zakončí domácí podzim důležitým tříbodovým ziskem? Jak dopadne premiéra kouče Josefa Vrzáčka před svým publikem?

Číst dál...

Přijďte se zahřát fotbalem! FC Vysočina nabízí zimní slevy!

fc_vysocina_01Zima už sice pomalu klepe na dveře, ovšem páteční důležitý zápas na stadiónu FC Vysočina může sportovní příznivce pořádně zahřát a rozproudit krev v žilách! Půjde o hodně – jihlavští fotbalisté potřebují porazit lídra tabulky a největší překvapení soutěže FC Graffin Vlašim!

Číst dál...

REKLAMA