OTAZNIKY hotnews

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

Hráči „áčka“ na hodině tělocviku

fotbal_trenink_zaciFC Vysočina pokračuje ve svém výraznějším otevření vůči veřejnosti a zejména mládeži. Jedním z projektů je zapojení hráčů „A“ týmu do hodin tělesné výchovy na nejen jihlavských základních školách. Volba první takové netradiční hodiny byla jasná a lehká.

Číst dál...

Urban: Přehnaný optimismus v kabině nepanuje

fc_vysocina_logoHodně zrádný druholigový soupeř je nyní před FC Vysočina. Duel proti juniorce pražské Sparty na první pohled svádí k podcenění, ovšem na ten druhý pohled jasně varuje dosavadní bodová bilance sparťanských mladíků. Ti dosud získali 14 bodů, tedy jen o 1 méně než Jihlava. PŘINÁŠÍME VÁM ROZHOVOR S TRENÉREM LUBOŠEM URBANEM!

Číst dál...

Zajímavý zápas nabízí i sobota – přijede Opava!

fotbal_05Do Jihlavy opět přijedou k ligovému utkání fotbalisté Opavy. Nestane se tak v rámci II. ligy, ale o soutěž níže. Na program MSFL je v sobotu 11. září od 13.00 hodin zápas mezi juniorkou FC Vysočina a právě tímto známým slezským celkem, který aktuálně s třinácti body vévodí tabulce a je největším favoritem na postup do II. ligy.

Číst dál...

Představujeme domácího soupeře – FC Zenit Čáslav

fotbal_01Povzbuzeni nesmírně cenným a důležitým vítězstvím ve Zlíně nastoupí fotbalisté FC Vysočina tento pátek 10. září od 18.00 hodin k domácímu druholigovému utkání proti FC Zenit Čáslav. Jejich cíl a úkol bude jasný – potvrdit domácí stoprocentní bilanci a plusový zisk ze Zlína. To, že Čáslav rozhodně nelze nijak podcenit, už minulost několikrát dokázala.

Číst dál...

Zlínská hra se oproti jaru výrazně změnila, ví Urban

fotbal_micFotbalisté FC Vysočina stojí v tomto ročníku před třetí výzvou podpořit domácí „povinnou“ výhru i ziskem ze hřiště soupeře. Po Dukle Praha a Sezimovu Ústí na ně bude v sobotu 4. září čekat velice silný a rozjetý soupeř v podobě Tescomy Zlín. Co to tomto exligovém soupeři ví kouč Luboš Urban?

Číst dál...

Zakončete prázdniny na autogramiádě FC Vysočina

fc_vysocina_logoFC Vysočina nabízí zajímavé zpestření posledního dne prázdnin. V úterý 31. srpna od 17.00 hodin proběhne v jihlavském obchodním a zábavním komplexu City Park autogramiáda hráčů a trenérů FC Vysočina. Ti se budou podepisovat na zbrusu nové plakáty a též na novinku v nabídce klubových suvenýrů – pexeso!

Číst dál...

REKLAMA