OTAZNIKY hotnews

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

VIDEO: Norci z Pavlova jdou do světa

Mláďata nejvzácnější šelmy našeho světadílu, norka evropského, která se v roce 2014 podařilo odchovat na záchranné Stanici Pavlov, během měsíce března poputují do nových domovů. Rozmnožení těchto šelem je velmi obtížné, loňský odchov se podařil po deseti letech držení zvířat na stanici. Ošetřovatelé se samozřejmě budou snažit rozšiřovat norčí populaci i nadále, jednomu svému odchovanci proto přivezou finskou nevěstu. VÍCE V REPORTÁŽI.

Číst dál...

TRAGICKÁ NEHODA: Řidiče našli policisté v havarovaném autě již mrtvého

V neděli k ránu ve 3.40 oznámil projíždějící řidič vozidlo v příkopu u Golčova Jeníkova. Na místo ihned vyjeli policisté, kteří v popsaném místě u silnice první třídy č. 38 našli havarovaný osobní automobil značky Peugeot. Uvnitř byl nalezen čtyřiadvacetiletý řidič bez známek života. Přivolaný lékař konstatoval smrt.

Číst dál...

Mladíka napadl a pak odvezl jeho přítelkyni. Našli ji až policisté

Kriminalisté v říjnu loňského roku zadrželi dva muže, kteří se dopustili závažného protiprávního jednání. Jeden z nich fyzicky napadl a zranil sedmnáctiletého mladíka a odvezl jeho přítelkyni proti její vůli, druhý muž pak dívku hlídal, aby jí zamezil v útěku. Oba muži jsou mimo jiné obviněni z trestného činu zbavené osobní svobody a jsou umístěni v královéhradecké vazební věznici.

Číst dál...

Terezie Urbanová oslavila sté narozeniny

Tento týden oslavila Terezie Urbanová ze Světlé nad Sázavou sté narozeniny. Oslavy jejího životního jubilea proběhly v úterý 10. února ve světelském domově pro seniory, kde žije po boku svých přátel. Osobně jí byl popřát radní Kraje Vysočina pro sociální oblast Petr Krčál. Jubilantka se dodnes těší dobrému zdraví. I v úctyhodném věku vyrazí na procházku, čte bez brýlí a neztrácí smysl pro humor. Právě humor je dle jejích slov jedna z ingrediencí receptu na dlouhověkost.

Číst dál...

V Bělé na Havlíčkobrodsku hořelo ve sklepě domu. Mohla za to nedbalost

V úterý po páté hodině odpoledne byl na linku tísňového volání ohlášen požár ve sklepě rodinného domu v Bělé na Havlíčkobrodsku. K požáru operační důstojní Krajského operačního a informačního střediska HZS Kraje Vysočina vyslal jednotku profesionálních hasičů ze stanice v Ledči nad Sázavou společně s jednotkami sborů dobrovolných hasičů z Ledče nad Sázavou a Jedlé.

Číst dál...

REKLAMA