PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

Od připálených potravin začala hořet celá kuchyň. Ale jen jako

Dvacet hasičů se minulý týden zapojilo do taktického cvičení, jehož námětem byl požár kuchyně v jednom z bytů v Domě s pečovatelskou službou ve Slavíkově na Havlíčkobrodsku. Podle scénáře cvičení oheň vypukl ve čtvrtek odpoledne od připálených potravin na sporáku v bytě v prvním nadzemním podlaží domu.

Číst dál...

VIDEO: Nejlepšího starostu na Vysočině má Havlíčkův Brod

Svaz měst a obcí ČR v úterý na Pražském hradě vyhlásil nejlepší starosty úřadující v letech 2010 až 2014, pro každý kraj jednoho. Za Vysočinu se tímto titulem může pochlubit havlíčkobrodský starosta Jan Tecl. Cenu převzali starostové i nejlepší primátor z rukou prezidenta Miloše Zemana. Ze tří stovek nominovaných bylo oceněno celkem osmnáct představitelů samospráv.

Číst dál...

SM systém: Pomůžeme s bolestmi zad, slibují v havlíčkobrodské nemocnici

Rehabilitační oddělení Nemocnice Havlíčkův Brod nabízí již třetím rokem SM systém - stabilizace a mobilizace páteře – pro pacienty s chronickými bolestmi zad. Dvanáct cviků, které se provádějí převážně vstoje pomocí pružného lana, pomohlo již více než stovce pacientů. Cvičením lze docílit výborných výsledků, přitom nezabere mnoho času.

Číst dál...

SPADLÝ MOST VE VILÉMOVĚ: Policie zná totožnost tří mrtvých dělníků

Havlíčkobrodským kriminalistům se prozatím podařilo potvrdit totožnost tří dělníků, kteří zahynuli pod sutinami mostu. Ten se zřítil ve čtvrtek 4. září v odpoledních hodinách ve Vilémově na Havlíčkobrodsku. „Totožnost čtvrtého muže, která se bude zjišťovat srovnáváním profilů DNA, bychom měli mít k dispozici v průběhu pátku,“ informovala policejní mluvčí Dana Čírtková.

Číst dál...

REKLAMA