OTAZNIKY hotnews

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

VIDEO: Elektromobil nyní zkoušejí na radnici v Havlíčkově Brodě

Elektromobil zapůjčený od E.ONu v rámci projektu Vysočina šetří energii v těchto dnech testuje havlíčkobrodská radnice. Podle slov tajemníka úřadu Václava Stejskala možnost vyzkoušet si elektromobil v praxi na radnici vítají. Zkušenost se jim bude hodit, pokud by se v budoucnu rozhodli ekologické vozidlo pro potřeby městského úřadu zakoupit.

Číst dál...

Matka neplatí výživné na své dcery

Chotěbořští policisté sdělili podezření z přečinu zanedbání povinné výživy jednačtyřicetileté ženě ze Žďárska. Podezřelá je konkrétně z toho, že neplatí výživné na své dvě dcery, které byly svěřeny do pěstounské péče. Matka neplní vyživovací povinnost stanovenou soudem na jednu z dcer již od července roku 2011, na druhou pak od dubna loňského roku. Celkem již na výživném dluží částku bezmála třicet tisíc korun.

Číst dál...

Od připálených potravin začala hořet celá kuchyň. Ale jen jako

Dvacet hasičů se minulý týden zapojilo do taktického cvičení, jehož námětem byl požár kuchyně v jednom z bytů v Domě s pečovatelskou službou ve Slavíkově na Havlíčkobrodsku. Podle scénáře cvičení oheň vypukl ve čtvrtek odpoledne od připálených potravin na sporáku v bytě v prvním nadzemním podlaží domu.

Číst dál...

VIDEO: Nejlepšího starostu na Vysočině má Havlíčkův Brod

Svaz měst a obcí ČR v úterý na Pražském hradě vyhlásil nejlepší starosty úřadující v letech 2010 až 2014, pro každý kraj jednoho. Za Vysočinu se tímto titulem může pochlubit havlíčkobrodský starosta Jan Tecl. Cenu převzali starostové i nejlepší primátor z rukou prezidenta Miloše Zemana. Ze tří stovek nominovaných bylo oceněno celkem osmnáct představitelů samospráv.

Číst dál...

REKLAMA