OTAZNIKY hotnews

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

Tygřici Cintě přijel do Jihlavy nápadník

V jihlavské zoologické zahradě mají návštěvníci i chovatelé důvod k velké radosti. Po dlouhém vyjednávání s koordinátory chovu a mezi zoology dovezli zaměstnanci zoo z Brna nového samce tygra sumaterského.

Číst dál...

Dívka se pohřešovala od února. Našli ji v Jihlavě

Skončilo pátrání po sedmnáctileté dívce z Teplicka, která má od první poloviny loňského roku soudem nařízenu ústavní výchovu s umístěním v zařízení pro mládež v Janštejně. Pohřešována byla od února. Policisté ji vypátrali ve čtvrtek 26. října v Jihlavě. Je v pořádku.

Chaloupky navštívily stovky argonautů

Byť bylo počasí v neděli 24. září poměrně nevlídné, bylo těch svátečních argonautů daleko více, než těch skutečných, kteří se kdysi po boku udatného Iásóna plavili za zlatým rounem. Ještě v sobotu, když pořadatelé tradiční Ovčí den chystali, hustě pršelo. V neděli se však bohové na dalekém Olympu ustrnuli a déšť ustal.

Číst dál...

Telčské důchodkyně obhájily prvenství

Senioři v Telči absolvovali už patnáctý desetiboj. Jak se jim letos v originálních disciplínách dařilo, to dokumentuje článek a fotografie, které nám z telčského domova pro seniory poslali do redakce.

Číst dál...

Ukážeme staré skalpely i dobovou sestřičku, slibují autoři historické výstavy v jihlavské nemocnici

Staré injekční stříkačky, kleště a nástroje, u kterých mnohdy i zdravotníci tápou, k čemu sloužily. V jihlavské nemocnici odstartovala výstava historických předmětů. Prohlédnout si ji může každý, kdo do nemocnice zavítá. Ve vitrínách nechybí ani další pomůcky, které se podařilo nashromáždit nejenom od zaměstnanců nemocnice.

Číst dál...

REKLAMA