OTAZNIKY hotnews

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

Nejlepší mladí ekologové Vysočiny jsou jasní

Páteční poledne ukončilo třetí den třiadvacátého ročníku ekologické olympiády. Letošní soutěžení a tvoření na téma Dřeviny rostoucí mimo les mají účastníci za sebou a už znají i výsledky. Tento rok se ukázal jako velice náročný, takže byly bodové součty nižší než v předchozích letech.

Číst dál...

Hairdresser Open 2017: Ocenění z mezinárodní kadeřnické soutěže míří do Rakouska a na Slovensko

Na začátku tohoto týdne hostila Jihlava mezinárodní kadeřnickou soutěž žáků kadeřnických oborů Hairdresser Open 2017. Čtyřicítka mladých kadeřníků ze šesti zemí Evropy soupeřila se svými vlasovými kreacemi v kategoriích Pánský módní střih, Variace na čtvero ročních období a Účes nevěsty. Prvenství v pánském střihu si odvezla Rakušanka Laura Beham, účesem na téma ročních období porotu nejvíce zaujal Patrik Bandry ze Slovenska a nejvyšší hodnocení za svatební účes získala jeho krajanka Viktória Krnáčová.

Číst dál...

Tygřici Cintě přijel do Jihlavy nápadník

V jihlavské zoologické zahradě mají návštěvníci i chovatelé důvod k velké radosti. Po dlouhém vyjednávání s koordinátory chovu a mezi zoology dovezli zaměstnanci zoo z Brna nového samce tygra sumaterského.

Číst dál...

Dívka se pohřešovala od února. Našli ji v Jihlavě

Skončilo pátrání po sedmnáctileté dívce z Teplicka, která má od první poloviny loňského roku soudem nařízenu ústavní výchovu s umístěním v zařízení pro mládež v Janštejně. Pohřešována byla od února. Policisté ji vypátrali ve čtvrtek 26. října v Jihlavě. Je v pořádku.

Chaloupky navštívily stovky argonautů

Byť bylo počasí v neděli 24. září poměrně nevlídné, bylo těch svátečních argonautů daleko více, než těch skutečných, kteří se kdysi po boku udatného Iásóna plavili za zlatým rounem. Ještě v sobotu, když pořadatelé tradiční Ovčí den chystali, hustě pršelo. V neděli se však bohové na dalekém Olympu ustrnuli a déšť ustal.

Číst dál...

REKLAMA