OTAZNIKY hotnews

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

Loutkáři cestovali po Pelhřimovsku

Hned na dvou místech pelhřimovského okresu si v pátek diváci užívali divadelní představení s loutkami v hlavní roli. Divadlo „Já to jsem“ z Hluboké nad Vltavou se svým Kolotočem pohádek zavítalo dopoledne do Proseče-Obořiště, kde potěšilo nejen diváky z tamního domova důchodců, a odpoledne do Pelhřimova, kde se na ně do Děkanské zahrady přišli podívat malí i velcí.

Číst dál...

Děti z jezdeckého kroužku budou točit pohádku s koňmi

Na farmě v Rybníčku nedaleko Pelhřimova, kde se koně připravují na filmová natáčení, od loňského září funguje jezdecký a chovatelský kroužek pro děti. Kromě toho, že se školáci učí pečovat o koně a také na nich jezdí, se nově připravují i na natočení vlastního filmu.

Číst dál...

Jiří Běhounek: Všechny Krajem Vysočina objednané spoje zítra pojedou

Společnost COMETT Plus Tábor ve středu informovala vedení kraje, že veškeré smluvní závazky k Vysočině ve čtvrtek dodrží. Zajistí tedy základní dopravní obslužnost na všech svých linkách, které pro Kraj Vysočina na Pelhřimovsku provozuje.

Číst dál...

Ředitel hořepnické základky bojuje za její zachování

Základní škole v Hořepníku výhledově hrozí, že se rapidně sníží počet žáků, což by mohlo z finančních důvodů vést až k jejímu zrušení. Ředitel Milan Hupka však ve spolupráci s vedením obce a realizačním týmem místního akčního plánu rozvoje vzdělávání (MAP) připravuje plán, jak školu zachránit. Jednou z novinek, na kterou chce nalákat rodiče budoucích prvňáčků, je například možnost delšího pobytu dětí v družině.

Číst dál...

Případy trestné činnosti v Humpolci policisté objasnili

Mezi obyvateli Humpolce se v posledních týdnech šíří nejrůznější neověřené a nepravdivé informace o údajně stále rostoucí kriminalitě ve městě a jeho okolí. Lidé tyto zprávy šíří a vzájemně sdílejí zejména na sociálních sítích. Ve městě tak vzniká zbytečná panika a hysterie především mezi ženami, a také mezi rodiči malých dětí, kteří mají na základě těchto zcela nepodložených fám obavu o bezpečnost svých potomků.

Číst dál...

REKLAMA