OTAZNIKY hotnews

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

Veřejné piano už stojí i na pelhřimovské ulici

Na mapě iniciativy „Piána na ulici“ se objeví nová tečka – a to konkrétně v místě, kde leží Pelhřimov. I tam má totiž nyní kdokoli možnost zahrát si na ulici na piano. To pelhřimovské pro veřejnost obstarali lidé z organizace Hodina H a lze ho najít u Masarykova náměstí před Boutiquem Piccolo.

Číst dál...

POZVÁNKA: Zajímavý program naučí pečovat o duševní zdraví a vážit si ho

Udělat něco pro svou duševní kondici a zároveň na chvíli pocítit, jaké to je žít s psychickým onemocněním, takovou možnost dá 27. září všem svým návštěvníkům Festival duševního zdraví. Na pelhřimovském náměstí zájemci zjistí, jaké mají silné stránky, procvičí si kognitivní a behaviorální funkce v mozkové posilovně nebo si na vlastní kůži vyzkouší, jaké to je neustále v mysli slyšet hlasy.

Číst dál...

Za vyplnění dotazníku vyhrála jedna z maminek autosedačku

V neděli 23. července si pro první výhru v soutěži „Pelhřimáčci – vyplň a vyhraj“ přišla Martina Pojezdná se svou rodinou. Za vyplnění dotazníku na ni čekala autosedačka Cybex v hodnotě téměř šesti tisíc korun. Tato soutěž, která provázela průzkum mezi rodiči, v Pelhřimově dosud nemá obdoby. Celkem třiadvacet hodnotných výher od pelhřimovských firem potěšilo rodiče dětí do šesti let, kteří se vyjádřili k rodinným aktivitám a možnostem ve městě. Soutěž na začátku června vyhlásilo pelhřimovské Rodinné centrum Krteček za podpory města.

Číst dál...

REKLAMA