OTAZNIKY hotnews

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

Za vyplnění dotazníku vyhrála jedna z maminek autosedačku

V neděli 23. července si pro první výhru v soutěži „Pelhřimáčci – vyplň a vyhraj“ přišla Martina Pojezdná se svou rodinou. Za vyplnění dotazníku na ni čekala autosedačka Cybex v hodnotě téměř šesti tisíc korun. Tato soutěž, která provázela průzkum mezi rodiči, v Pelhřimově dosud nemá obdoby. Celkem třiadvacet hodnotných výher od pelhřimovských firem potěšilo rodiče dětí do šesti let, kteří se vyjádřili k rodinným aktivitám a možnostem ve městě. Soutěž na začátku června vyhlásilo pelhřimovské Rodinné centrum Krteček za podpory města.

Číst dál...

Děti přivítaly léto Šípkovou Růženkou

Příchod prázdnin oslavila svou první zahradní slavností v zámeckém parku v Proseči-Obořišti Základní škola Vlásenický dvůr. Současní i budoucí školáci pozvali své rodiče i širokou veřejnost na premiéru miniopery Šípková Růženka od Zdeňka Svěráka a Jaroslava Uhlíře.

Číst dál...

Co potřebují maminky s dětmi, zjistí dotazník

Snad první průzkum zaměřený na život rodin s malými dětmi v Pelhřimově odstartoval 1. června pod názvem „Pelhřimáčci – vyplň a vyhraj“. S výzvou vyplnit dotazník se především na maminky z Pelhřimova a okolí obrací Rodinné centrum Krteček za podpory města.

Číst dál...

REKLAMA