OTAZNIKY hotnews

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

Dvě stovky dětí řádily na obřím pískovišti

Tolik dětí jako v pátek 11. listopadu pelhřimovská hala určená především pro plážové sporty zatím nezažila. Jeden z kurtů haly Beachwell za ZŠ Osvobození zaplnily dvě stovky dětí, většina z nich v kostýmech patřičně sladěných do halloweenského stylu. Takové téma pro páteční zábavné odpoledne zvolily pořadatelky z Rodinného centra Krteček. To se na akci nazvané Halloween na písku podílelo spolu s areálem Beachwell.

Číst dál...

SLEDUJTE ŽIVĚ: Do Pelhřimova se sjeli záchranáři

Pelhřimov po roce opět hostí konferenci záchranářů Pelhřimovský podvečer. Jednotlivé přednášky z konference můžete sledovat v přímém přenosu, který vám nabízí zpravodajský portál i-Vysočina.cz. Po skončení přímého přenosu budou všechny odvysílané příspěvky zveřejněné v záznamu.

 

Číst dál...

Charita uspořádala sbírku na pomoc rodině, která ztratila maminku

Letos v dubnu přišla čtyřčlenná rodina z Humpolce naprosto znenadání o maminku. Teprve šestatřicetiletou Jitku Černockou připravil o život v podstatě vyvrtnutý kotník. Nečekaná zpráva zaskočila i paní učitelku z mateřské školy, kam dochází pětiletý Martínek Černocký, a tak se rozhodla, že se s žádostí o pomoc obrátí na Oblastní charitu Havlíčkův Brod (OCH HB). Ta se s Charitou České republiky domluvila, že peníze, které zhruba během jednoho měsíce dorazí na charitní účet, budou věnovány právě Černockým. Vedle toho se v Humpolci na vybraných místech objevily tři zapečetěné pokladničky, do kterých mohli přispívat i další lidé. Díky štědrosti dárců se podařilo vybrat celkem 77 334 korun.

Číst dál...

REKLAMA