OTAZNIKY hotnews

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

Mladý život vyhasl při tragické nehodě u Pacova

2097bczK tragické dopravní nehodě vyjeli ve čtvrtek o půl deváté večer profesionální hasiči ze stanice Pacov. Šestadvacetiletý řidič jel od Tábora ve směru na Pacov. Přibližně 200 m před Pacovem narazil se svým vozidlem Citroën Berlingo do stromu. Po nehodě zůstal ve vozidle zaklíněný.

Číst dál...

Hodina H se zúčastnila mezinárodní výměny mláděže v Itálii

hodina_hObčanské sdružení Hodina H za poslední dva měsíce bylo partnerem mezinárodních projektů v Itálii. Jedním z nich byla výměna mládeže na jihu Itálie a druhým projektem byla dlouhodobější spolupráce na projektu partnerství měst. Ve dnech 7. – 17. října 2010 se 6-členná skupina mladých lidí z Pelhřimova zúčastnila mezinárodní výměny mládeže Re-Cycling Art. Akce se konala na samotném jihu Itálie v malebném městečku  Castrignano dei Greci s populací něco málo přes 4000 obyvatel. Kromě české skupiny se projektu zúčastnili mladí lidé z Itálie, Lotyšska, Litvy, Slovenska, Řecka a Turecka.

Číst dál...

VIDEO: Devadesátiletá skokanka do vody pokřtila v Pelhřimově novou Guinnessovu knihu

nejstarsi_skokanka_do_vodyNa český trh bylo ve středu 3. listopadu uvedeno nové vydání knihy Guinness world records 2011. Kniha byla pokřtěna v samotném městě rekordů Pelhřimově. A co by to bylo za křest, kdyby u něj nepadl alespoň jeden nový rekord. O ten se postarala neuvěřitelná devadesátiletá skokanka do vody Zdeňka Šnobrová. PODÍVEJTE SE NA VIDEO ZE KŘTU NOVÉ GUINESSOVY KNIHY REKORDŮ, KTEROU V PELHŘIMOVĚ POKŘTILA NEJSTARŠÍ SKOKANKA DO VODY!

Číst dál...

Kapesní manuál občana je na světě

kmoSedmiměsíční Česko-španělská spolupráce mladých lidí na projektu "INFLUENCE, dont´be infuenced (OVLIVŇUJ, nebuď ovlivňován)" slaví úspěchy. Na světlo světa se dostal Kapesní manuál občana v češtině, angličtině a španělštině.

Číst dál...

Pelhřimovsští policisté odhalili pěstírnu marihuany

pestirna_marihuany_ikoV letošním roce zaznamenali pelhřimovští kriminalisté velký úspěch při odhalování distribuce drog. Odhalení a dopadení pachatelů však předcházela dlouhodobá a systematická práce, která nakonec kriminalisty přivedla na stopu a následně i k dopadení dealerů, vařičů drog a nakonec i k objevení pěstírny marihuany.

Číst dál...

VIDEO: V Pelhřimově byl znovu zvolen starostou Leopold Bambula

zastupitelstvo_pelhrimovPelhřimovští zastupitelé v úterý opět zasedli, aby zvolili nové vedení města. Na postu starosty se žádná změna neudála. Staronovým starostou byl opět zvolen Leopold Bambula, který obhájil v primárních volbách svou pozici lídra. Zastupitelstvo na svém úterním zasedání rozhodlo i o dvou pozicích místostarosty. Těmi se stali Tomáš Dufek a Ladislav Teisler.

Číst dál...

REKLAMA