OTAZNIKY hotnews

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

Riskantní předjíždění si vybralo daň nejvyšší

nehoda_ustrasin_29112010-ikonaVpondělí 29. 11. 2010 krátce před půl pátou hodinou odpoledne vyjížděli policisté k tragické dopravní nehodě, která se stala na silnici I/34 ve směru Ústrašín - Pravíkov. Řidič vozidla Mitsubishi Galant předjížděl nákladní vozidlo Scania s návěsem.

Číst dál...

VIDEO: Kraj dokončil modernizaci Hlavní lůžkové budovy v Nemocnici Pelhřimov

nemocnice_pe_otevreni_ikonaPo dvou letech skončila 25. listopadu 2010 zásadní modernizace Hlavní lůžkové budovy v Nemocnici Pelhřimov. Celkové náklady na stavbu i přístrojové dovybavení byly vyčísleny na zhruba půl miliardy korun. Jeden z historicky největších projektů v oblasti zdravotnictví financoval sedmdesáti procenty kraj Vysočina, zbylých třicet procent bylo dofinancováno z Regionálního operačního programu Jihovýchod. PODÍVEJTE SE NA VIDEO Z OTEVŘENÍ HLAVNÍ LŮŽKOVÉ BUDOVY PELHŘIMOVSKÉ NEMOCNICE!

Číst dál...

Rozsáhlá rekonstrukce pelhřimovské nemocnice je u konce

nemocnice_luzkoStavaři v listopadu letošního roku předali třetí a poslední etapu rekonstrukce hlavní lůžkové budovy pelhřimovské nemocnice. Historicky největší investice do tohoto krajského zdravotnického zařízení byla zahájena v červenci 2008. Dodavatelem rekonstrukce, jejíž stavební náklady dosáhly zhruba 288 milionů korun, bylo sdružení dodavatelů SKANSKA CZ, a.s., a PSJ, a.s., - Divize Morava.

Číst dál...

Zelené srdce obnovilo další kříže

obovene_krizeV polích nedaleko Zachotína u Pelhřimova se v letošním roce podařilo obnovit další dva zapomenuté kříže. „Jednalo se o kříže, které v minulosti někdo úmyslně, či neúmyslně poškodil a zůstaly z nich jen zapomenuté kamenné podstavce ukryté v kopřivách a části zničených kovových křížů,“ říká Pavel Koubek z občanského sdružení Zelené srdce, které kříže obnovilo.

Číst dál...

REKLAMA