OTAZNIKY hotnews

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

Netradiční vánoční svátky? V želivském klášteře

zelivLidé vyhledávají čím dál zajímavější místa k trávení vánočních svátků. Láká je prostředí nabízející soukromí, klid, harmonii přírody, ale i nevšední zpestření. S unikátní alternativou pro letošní Vánoce přišel želivský klášter v srdci Vysočiny. Ten chystá bohatý sváteční program, který začne už v předvečer Štědrého dne.

Číst dál...

VIDEO: Kriminalisté objasnili vraždu stařenky z Pelhřimovska

vrazda_rynarecKriminalisté z Vysočiny objasnili případ zločinu vraždy stařenky z obce Rynárec na Pelhřimovsku. Třiaosmdesátiletou ženu brutálním způsobem zavraždil ve středu její pětatřicetiletý vnuk, sdělila v pátek Mediafaxu policejní mluvčí Dana Čírtková. PODÍVEJTE SE NA REPORTÁŽ O HRŮZNÉ VRAŽDĚ, KTERÁ OTŘÁSLA RYNÁRCEM!

Číst dál...

V Pelhřimově začne plesová sezóna v novém stylu

plesPlesová sezóna v pelhřimovském Kulturním domě Máj letos začne v novátorském duchu. K tradičním plesům totiž nově přibude „Ples absolventů středních škol“, a to hned 4. prosince 2010. Jeho mladého pořadatel Radka Jirků jsme se zeptali, čím bude ples oproti ostatním výjimečný a na co by se měli všichni taneční nadšenci nechat nalákat.

Číst dál...

Riskantní předjíždění si vybralo daň nejvyšší

nehoda_ustrasin_29112010-ikonaVpondělí 29. 11. 2010 krátce před půl pátou hodinou odpoledne vyjížděli policisté k tragické dopravní nehodě, která se stala na silnici I/34 ve směru Ústrašín - Pravíkov. Řidič vozidla Mitsubishi Galant předjížděl nákladní vozidlo Scania s návěsem.

Číst dál...

VIDEO: Kraj dokončil modernizaci Hlavní lůžkové budovy v Nemocnici Pelhřimov

nemocnice_pe_otevreni_ikonaPo dvou letech skončila 25. listopadu 2010 zásadní modernizace Hlavní lůžkové budovy v Nemocnici Pelhřimov. Celkové náklady na stavbu i přístrojové dovybavení byly vyčísleny na zhruba půl miliardy korun. Jeden z historicky největších projektů v oblasti zdravotnictví financoval sedmdesáti procenty kraj Vysočina, zbylých třicet procent bylo dofinancováno z Regionálního operačního programu Jihovýchod. PODÍVEJTE SE NA VIDEO Z OTEVŘENÍ HLAVNÍ LŮŽKOVÉ BUDOVY PELHŘIMOVSKÉ NEMOCNICE!

Číst dál...

Rozsáhlá rekonstrukce pelhřimovské nemocnice je u konce

nemocnice_luzkoStavaři v listopadu letošního roku předali třetí a poslední etapu rekonstrukce hlavní lůžkové budovy pelhřimovské nemocnice. Historicky největší investice do tohoto krajského zdravotnického zařízení byla zahájena v červenci 2008. Dodavatelem rekonstrukce, jejíž stavební náklady dosáhly zhruba 288 milionů korun, bylo sdružení dodavatelů SKANSKA CZ, a.s., a PSJ, a.s., - Divize Morava.

Číst dál...

REKLAMA