OTAZNIKY hotnews

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

V Leskovicích opět hořela obalovna

leskovice_obalovna_pozar_1V pondělí 4. října 2010 ve 12:44 hod byl na Krajské operační a informační středisko Hasičského záchranného sboru kraje Vysočina ohlášen požár v areálu soukromé firmy v obci Leskovice na Pelhřimovsku. K požáru vyjely tři jednotky profesionálních a dobrovolných hasičů.

Číst dál...

Na španělský projekt Zooming your culture zavítali i zástupci z Vysočiny

zyc5Občanské sdružení Hodina H vyslalo na jeden týden v září skupinu mladých lidí převážně z Vysočiny na mezinárodní výměnu mládeže v rámci programu Mládež v akci. Eliška ze Želiva, Marcela a Veronika z Humpolce, Lenka z Vysokého Mýta a Martin z Karolínky – to byla česká reprezentace na projektu Zooming your culture ve Španělsku.

Číst dál...

BAZAR Rock v Pelhřimově oslaví 25. narozeniny

bazar_rock_13092010V letošním roce slaví rocková kapela BAZAR čtvrt století svého fungování  a kde jinde by se tato událost měla oslavit, než v jejím rodném Pelhřimově. Skupina vznikla v červnu 1985 a vystřídalo se v ní několik výborných muzikantů.  Z původní sestavy zůstal pouze zpěvák Vašek Pěnka a kytarista Zdeněk Duda. Na druhou kytaru hraje v současné době Ladislav Berka, na basovou kytaru Vladimír Voplakal, na klávesy hraje Lukáš Novák a za bicími se usadil Jarda Hrůza. BAZAR hraje skladby ze své vlastní tvorby i z dílen věhlasných rockových či metalových kapel jako jsou zejména Deep Purple, Y&T či  Whitesnake.

Číst dál...

BAZAR Rock v Pelhřimově oslaví 25. narozeniny

bazar_rock_13092010V letošním roce slaví rocková kapela BAZAR čtvrt století svého fungování  a kde jinde by se tato událost měla oslavit, než v jejím rodném Pelhřimově. Skupina vznikla v červnu 1985 a vystřídalo se v ní několik výborných muzikantů.  Z původní sestavy zůstal pouze zpěvák Vašek Pěnka a kytarista Zdeněk Duda.

Číst dál...

FOKUS Vysočina si přípomíná 20 let od založení

fokus_vysocina_logoAž do poloviny října potrvají letošní Týdny pro duševní zdraví, které organizuje na Pelhřimovsku sdružení působící v neziskovém sektoru FOKUS Vysočina. Připravený program začal minulý čtvrtek vydařeným koncertem skupiny Jazz Pilgrim, postupně dojde na řadu dalších akcí.

Číst dál...

Technická závada způsobila požár

pneumatika_naves_ikona16. září 2010 byl v 17:43 hod na Krajské operační a informační středisko Hasičského záchranného sboru kraje Vysočina ohlášen požár pneumatiky návěsu na komunikaci u obce Hojanovice na Pelhřimovsku. K události vyjely čtyři jednotky profesionálních a dobrovolných hasičů.

Číst dál...

REKLAMA