OTAZNIKY hotnews

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

VIDEO: V Pelhřimově byl znovu zvolen starostou Leopold Bambula

zastupitelstvo_pelhrimovPelhřimovští zastupitelé v úterý opět zasedli, aby zvolili nové vedení města. Na postu starosty se žádná změna neudála. Staronovým starostou byl opět zvolen Leopold Bambula, který obhájil v primárních volbách svou pozici lídra. Zastupitelstvo na svém úterním zasedání rozhodlo i o dvou pozicích místostarosty. Těmi se stali Tomáš Dufek a Ladislav Teisler.

Číst dál...

Dům určený k demolici zachvátil oheň

pozar_dum_demolice_ikonaPět jednotek profesionálních a dobrovolných hasičů včera dopoledne 25. října 2010  vyjelo k  požáru domu v Hořepníku na Pelhřimovsku. Požár byl na Krajské operační a informační středisko Hasičského záchranného sboru kraje Vysočina ohlášen ve čtvrt na jedenáct dopoledne.

Číst dál...

Technická závada způsobila požár auta

pozar_vozu_ikonaV pátek 22. října 2010 v půl druhé odpoledne přijalo Krajské operační a informační středisko Hasičského záchranného sboru kraje Vysočina hlášení o požáru osobního vozidla za Pelhřimovem ve směru na Starý Pelhřimov. K události vyjela jednotka profesionálních hasičů ze stanice Pelhřimov.

Číst dál...

Středoškoláci zkoumali biodiverzitu

TZ_STREDOSKOLACI_ZKOUMALI_BIODIVERZITU_01Sedmý ročník středoškolské soutěže Ekologická olympiáda zavítal ve dnech 13. – 15. října na Humpolecko do okolí obce Kaliště. Celkem 36 soutěžících rozdělených do 12 týmů ze sedmi různých škol kraje Vysočina, ale i Jihomoravského kraje prověřilo své biologické znalosti.

Číst dál...

REKLAMA