OTAZNIKY hotnews

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

Nejhezčí a nejoriginálnější znaky měst a obcí z tříděného odpadu budou k vidění v Pelhřimově

KameniceVyvrcholením rozsáhlého celoročního projektu ZNAKY MĚST A OBCÍ z recyklovatelných materiálů, jenž bude mít finále formou obří instalace více než čtyř set znaků na veletrhu Regiontour v Brně, bude k vidění i v Pelhřimově. Krajská výstava třech desítek z celkovýck 81 znaků z Vysočiny bude k vídění ve sklepení Šrejnarovského domu čp. 10 v Pelhřimově.

Číst dál...

Netradiční vánoční svátky? V želivském klášteře

zelivLidé vyhledávají čím dál zajímavější místa k trávení vánočních svátků. Láká je prostředí nabízející soukromí, klid, harmonii přírody, ale i nevšední zpestření. S unikátní alternativou pro letošní Vánoce přišel želivský klášter v srdci Vysočiny. Ten chystá bohatý sváteční program, který začne už v předvečer Štědrého dne.

Číst dál...

VIDEO: Kriminalisté objasnili vraždu stařenky z Pelhřimovska

vrazda_rynarecKriminalisté z Vysočiny objasnili případ zločinu vraždy stařenky z obce Rynárec na Pelhřimovsku. Třiaosmdesátiletou ženu brutálním způsobem zavraždil ve středu její pětatřicetiletý vnuk, sdělila v pátek Mediafaxu policejní mluvčí Dana Čírtková. PODÍVEJTE SE NA REPORTÁŽ O HRŮZNÉ VRAŽDĚ, KTERÁ OTŘÁSLA RYNÁRCEM!

Číst dál...

V Pelhřimově začne plesová sezóna v novém stylu

plesPlesová sezóna v pelhřimovském Kulturním domě Máj letos začne v novátorském duchu. K tradičním plesům totiž nově přibude „Ples absolventů středních škol“, a to hned 4. prosince 2010. Jeho mladého pořadatel Radka Jirků jsme se zeptali, čím bude ples oproti ostatním výjimečný a na co by se měli všichni taneční nadšenci nechat nalákat.

Číst dál...

REKLAMA