OTAZNIKY hotnews

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

Otužilci ukazovali záchranu z vody při prolomení ledu

otuzilci trebicNetradiční osvětovou akci předvedli studentům v rámci Zdravého města členové Klubu ledních medvědů z Třebíče. Otužilci ukazovali minulý týden na zamrzlé řece Jihlavě, jak se v případě prolomení ledu může bruslař vyškrábat z vody zpátky na povrch.

Číst dál...

Opravy osvětlení a komunikace omezují v Okříškách u Třebíče dopravu

prace na silniciVýměna veřejného osvětlení na ulici U Stadionu a opravy komunikace na ulici Sadová způsobují některá omezení. Dvě větší akce probíhají v těchto dnech a budou pokračovat i příští týden. Na jejich trvání bude mít vliv i počasí, které se o víkendu citelně ochladilo a může znamenat i přerušení prací, pokud teploty klesnou významně pod nulu.

Číst dál...

Nejbezpečnějším okresním městem Vysočiny je Třebíč

trebic lavka

Česká pojišťovna v rámci projektu ČP Index bezpečnosti již osmým rokem monitoruje bezpečnost silničního provozu 13 krajských a 59 okresních měst naší republiky. Jihlava se umístila, stejně jako v pololetí loňského roku, mezi krajskými městy ČR na čtvrté příčce. Počet těžce zraněných při dopravních nehodách zde však mírně vzrost ze tří na čtyři osoby. Nejbezpečněji se na Vysočině jezdí v Třebíči.

Číst dál...

Zasloužilí hasiči se setkali ve Velkém Meziříčí

hasici setkani velmez ikonaTéměř osmdesátka hasičů, nositelů nejvyššího ocenění „Zasloužilý hasič“ se včera opět po roce setkala, tentokráte ve Velkém Meziříčí. Titul je udělován členům Sdružení hasičů Čech, Moravy a Slezska, kteří se mimořádně zasloužili o rozvoj dobrovolné požární ochrany a aktivně se podíleli na realizaci jejího humánního poslání. Odpoledního programu se zúčastnil Jiří Běhounek, hejtman Kraje Vysočina.

Číst dál...

REKLAMA